Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal oldali folyamatos mellkasi...

Bal oldali folyamatos mellkasi fájdalom Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindig fáj bal oldalt a mellkasomnál, általában elég hosszú ideig.Voltam már vele kb 1 éve orvosnál, EKG-t megnézték, vért vettek és arra jutottak hogy csak stresszes vagyok. Lehet benne valami hogy stresszes vagyok, de tényleg ilyen sok ideig fennálhat a fájdalom? Mármint hogy régóta fáj és általában hosszú időre.Másfél éve volt egy pánikrohamom is, azóta nem volt. Valaki tud valamit mondani erre hogy mit tegyek? Menjek el megint orvoshoz vagy ez tényleg csak stressz?

2016. szept. 23. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet a stressztől. És ha nem szűnik meg a stressz,akkor persze,hogy fennállhat ilyen sokáig,sőt évekig is. Ha nagyon zavar,akkor menj el pszichiáterhez és pszichoterápiával, esetleg kis gyógyszeres segítséggel meg lehet szüntetni a szorongást és jobb lesz a stressztűtő képességed.
2016. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. szept. 23. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!