Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganatos lennék?

Daganatos lennék?

Figyelt kérdés

Élettörténet: 25 éves vagyok, passzív dohányos voltam életem során, életem során magányos és stresszes életet éltem rossz anyagi helyzet között.


Tünetek: huh, ebből sok van, de ami nemrég jött elő: a nyakam bal oldalán egy pontszerű fájdalmat érzek, mintha egy gumó lenne ott. Nyeléskor fáj, ha elfordítom a fejem, fáj. Nem csináltam semmit, ami miatt baja kéne lennie. Ez minek a jele lehet? Egy ismerősöm valami szájrákban vagy miben halt meg 29 évesen, és neki is hasonló tünetekkel kezdődött. De a sz*pás, hogy épp nincs TB-m, nemrég hagytam ott egy *** munkahelyet, ahol hát nem minden volt rendben, és felhalmozódott rendesen. De nem is ez a lényeg.



2023. aug. 6. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Szegény embert meg az ág is huzza. TB-t utólag ki fogjak fizettetni úgyis úgyis veled + a mutetekert is kiszamlaznak több millat! Előbb kellett volna gondolkodni. A cég meg ami ilyen sunyi h nem jelent be miért turted?

Ja h rákos vagy e? Honnan tudjam? Menj orvoshoz!

Rossz anyagi körülmények, miért nem tettel érte h jobb legyen?!

Magányos? Miért nem kerestél egy part magadnak? Manapsag annyi nőt találni! Nem igaz h pont neked nem jutott egy csaj sem! Fábol vagy vagy mi?

Streszelni te mégis min streesszelnel?Rossz körülmények között el, magányos vagy, cigi az egyetlen örömöd es meg büszke is vagy rá ! Most kikoymab min stresszelsz? A stressz nem itt kezdodik!

2023. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
95%
1-es nem tudom h mennek neked a dolgok es nincs hozza kozom sem,es nem is nagyon erdekel viszont nagyon leegyszerusited ezeket a dolgokat.Az elet azert nem olyan egyszeru hogy szar anyagi korulmeny "legyel gazdag" maganyos vagy "talalj egy csajt" es meg sorolhatnam.Es ezek a tenyezok igenis stresszt vagy ha nem is pont stresszt de egyszeruen egy ures,jelentektelen eletet tudnak kivaltani.
2023. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Öt mondatból egy orvos se tudná kitalálni, nemhogy a gyakori névtelen népe.
2023. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1000 másik betegség is lehet nem feltétlen daganat de ennyiből nem fogja senki megállapítani.
2023. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy sok tünet van, erre leírsz egyet...
2023. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen ez bizony szájrák,semmi kétség.De akár lehet ótvar is.Nyilvánvaló
2023. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!