Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy valakitől...

Létezik, hogy valakitől konkrétan fizikailag rosszul legyek?

Figyelt kérdés
Összejöttem valakivel. Az első alkalommal mikor találkoztam vele hánytam, valami olyan dologtól amitől eddig sosem. Nyílván nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Sokszor találkoztunk, volt, hogy rosszul voltam, fajt a hasam, volt, hogy nem. Aztán elmentem nyaralni két hétre egyáltalán nem volt semmi bajom, azalatt az idő alatt, nem is tudtunk találkozni. Tegnap előtt végre találkoztunk, és olyan hányinger és rosszullét kapott el, borzasztóan szenvedtem. Egy pillanatra sem mult el a fájdalom. Elment egy órája, és konkrétan semmi bajom...ez lehetséges?
2023. aug. 15. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ha nő vagy, akkor igen!
2023. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. aug. 15. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Azért mert csak ti nők vagytok képesek, ilyen agybeteg dolgokat produkálni. Mert ez agyi alapon van az biztos.


Pont az egyik szegény gyerekkori barátommal csinálja ugyanezt a felesége.

Több mint 10 év házasság és 3 közös gyerek után az asszonyka egyszer csak közölte vele, hogy többet nem akar vele szexelni mert undorodik tőle, és mocskosnak érzi magát ha hozzáér. És mindezt bármiféle különösebb ok nélkül.

Szegény srác meg teljesen összetört, hogy a saját felesége egyik napról a másikra megundorodott tőle. Most már 4-5 éve úgy élnek, hogy nincs köztük szex, és semmi testiség. Csak összeköti őket a 3 kiskorú gyerek, meg az újépítésű ház amit nem sokkal előtte húztak fel jó sok hitelből.

És mindezt úgy, hogy most 40 körüliek. Tehát fiatal emberek.

2023. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi nők? Ki mondta, hogy nő vagyok?
2023. aug. 15. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem tőle hánytál, hanem a szorongásod miatt.
2023. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Persze Rogán, Szijjártó, meg még sokan.
2023. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Vele közösen hánytál? Az már egy igen intim barátságot feltételez.
2023. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!