Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányós hasmenős vírusnak vagy...

Hányós hasmenős vírusnak vagy influenzának szövődménye lehet ízületi fájdalmak, gyulladás?

Figyelt kérdés

Vendégségben voltunk és az egyik gyereknek nagyon el kezdett fájni a térde/lába alig bírt lábra állni. A doki szerint valamilyen vírusos fertőzés szövődménye, a szülő nem akarta részletezni. Én személy szerint nem tapasztaltam ilyet a gyerekeimnél még soha. Most viszont az én térd és boka ízületeim is rettenetesen fájnak, nehézkes a járás, éjszaka is fel ébredek a fájdalomra. Nem voltam meg fázva vagy beteg egyáltalán. Lehetséges hogy ott el kaptam valamit vagy csak véletlen összefüggés és vénülök

33



2023. aug. 16. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Véletlen is lehet de szövődmény is, ha nincs megfelelően kezelve a fertőzés vagy gyengébb az immunrendszer. A gyulladást kiváltó fertőző gócok bárhova el tudnak jutni a testben, épp emiatt fordulhat elő szívizomgyulladás is pl egy lyukas fogtól.
2023. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!