Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Én magzat koromban oxigén...

Én magzat koromban oxigén hiányos állapotba kerültem annak mik lehetnek utólag a következményei!?

Figyelt kérdés
Milyen betegségek és sérülések fogyatékosságok alakulhatnak ki egy emberben emiatt ezmiatt!?

2023. aug. 18. 15:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mekkóniás lett a magzat víz amiben voltam és azt az válthatta ki azt olvastam valahol, hogy szegény kis pici baba oxigén hiányos helyzetbe van!!!
2023. aug. 18. 15:45
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Pl az ilyen kérdések
2023. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták a kórházban a lányomra,hogy kialakulhat diszlexia, meg a többi ilyen zavar.
2023. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Utólag? Nem kéne azt már pici korban látni, ha gondot okozott???
2023. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De kellett volna most is kellene csak mind a mai napig napjainkig is a magam fajtákat leszarja mindenki jó magasról!!!

A jó öreg kilencvenes években meg még gyerek cipőben járt a mai modern korhoz képest minden!!!

Sikerült végig kínlódni szenvedni az egész egyetlen egy halandó hús-vér emberi életemet tisztelt felhasználók!!!

Az egészségem is félig-meddig ráment mindent csak én keserűltem meg!!!

Én szívtam szoptam meg a karmámat a sorsomat elejétől a végéig halálom napjáig is!!!

2023. aug. 18. 15:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy meg most hogy jött ez a kérdés?
2023. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen és itt leszek év végén ősszel már harminc négy éves!!!:-(:-s
2023. aug. 18. 15:58
 8/13 A kérdező kommentje:
1989-es vagyok Harminc három éves múltam.
2023. aug. 18. 15:59
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Elmész a háziorvoshoz és megkérdezed.
2023. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban tanulási nehézségeket okozhat, esetleg pszichológiai problémákat. Tehát ha gondjaid voltak a tanulással, esetleg diagnosztizáltak is diszlexiával, diszkalkuliával, vagy simán csak nehezen ment az olvasás, írás vagy számolás, akkor ahhoz lehet köze.


Olyan betegséget, problémát, ami nem az aggyal kapcsolatos, kevésbé jellemző, hogy egy kisebb oxigénhiány okozzon.

2023. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!