Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mai nst-n magas volt a baba...

A mai nst-n magas volt a baba pulzusa (180-200 körül). Van hasonló tapasztalatotok? Mi lett a következmény?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta ha bal oldalt fekszek tachycardia lép fel, mert úgy helyezkedik a baba. De ugye jobb oldalra fordulva sem alhatok mert ott is nyomnám az ereket. Azt mondta legjobb a babának nst szerint ha háton fekszek. Na de így sem jó mert egy idő után ott is nyomom a gerinc mellett az eret. Aki hasonló cipőben járt/jár hogy oldottátok meg az alvást? Komolyan már azon agyalok, hogy ülve alszok 😂

2020. dec. 6. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik hétben vagy? Miért engedik tovább a terhességet? Ez abszurd. Álmában az ember amúgy sem tud erre figyelni.
2020. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap töltöttem a 35.-t. Azt mondta az orvos egy hetet még ki kellene húzni, itt nálunk nincs koraszülött osztaly :( mostantól minden nap kell nst-re menni, de azért így is aggódok mert az napi osszvissz 20perc. Meg annyi, hogy van itthon szívhang Figyelő de nyilván én laikus vagyok ehhez.
2020. dec. 6. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt magas a magzat pulzusa, ha nem ittam eleget.
2020. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez lehet, mert ma jóval kevesebbet ittam. Köszönöm a tanácsot :)
2020. dec. 6. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is votl, mert nagyon ideges voltam.


Nem tudtam megnyugidni, utána be kellett fekudnom,mert kicsi volt a súlya és kezdett fogyni a magzatviz. 37.hetig húztuk végül

2020. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Komolyan? Remelem aztán minden rendben volt veletek!

A mai nst jó volt, de azért aggodok, mert nem igazán akar mocorogni a kisasszony. Remelem nincs semmi gond, csak szombatra van idopontom ultrahangra :/

Neked is kevesebbet mozgott?

2020. dec. 7. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt egy nagy mozgású baba.


De nagyon jó terhességem volt, a végén volt csak aggodalom.


Már 15 hónapos, végül meginditották a szülést ahogy írtam a 37.heten dw természetes úton született. :)

2020. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!