Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt esetleg olyan ember...

Van itt esetleg olyan ember aki hipochondriával, pánikbetegseggel “szenved”?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és nincs két éve hogy mutatkozott nálam a hipochondriám, pánikbetegségem.

Vannak itt akik ugyan ezzel küszködnek? Mit tudtok csinálni?

Egyszerűen valamikor jobb valamikor rosszabb. Most például a szememmel vagyok elfoglalva mindent eszre veszek ha homályosan látok, ha fáj, ha nyom forgatom egesznap össze vissza hasonlok. Félek hogy valami baja van a szememnek.(talan tavaly ilyenkor voltam szemeszeten mondjuk nem ilyen tünetekkel de azt mondtak minden rendben a szememmel)

De egy ideje megint ezzel szenvedek. Elotte más problémám volt de most ezzel küszködők.

Mindig az jut eszembe hogy nem igaz hogy ennyi bajom lehetne? De mar nem tudom mi igazi tünet mi nem és ijesztő.

Egésznap ezen jár az eszem ez köt le szüleim már mondták még a végén bevonzok valamit.(remelem nem nagyon parazok ettől is)


A kérdésem az lenne ti mit tudtok ez ellen tenni?

Nem tudok menni orvoshoz mivel szüleim nem értenek meg es nem is feltétlen szeretnek mert azert csak gáz.


Elore is köszönöm az esetleges normális valaszokat.



2023. aug. 20. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi közük a szüleidnek ahhoz, hogy orvoshoz, konkrétan pszichiáterhez menj? Nagykorú vagy, csak szólok, mert erről még senki nem szólt neked. Pszichológus is jó lenne a pszichiátriai gondozóban.

Tanulsz vagy dolgozol? Ha dolgozol, költözz el egy akármilyen aprócska és messze lévő bérelt szobába.

2023. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Tanulok. És nagyon drága hogy elmenjek ilyen szakemberhez es nem is feltétlen szeretnék.

Ezért is kérdeztem itt hogy más is van e igy es neki mi segít.

2023. aug. 20. 00:57
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig szeressél. Ha nem sikerül tb finanszírozott pszichológushoz bejutni, akkor diákmunkával keresd meg a rávalót, megéri. Nem értem, mért kéne betegséggel, merthogy ez az, orvos/pszichológus nélkül szenvedni. A vakbeledet se tudod kivenni magadat, és a szorongásodat se tudod meggyógyítani magadnak, nem véletlenül képzik a pszichiátereket 6+5 évig.
2023. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Köttesd ki a netet.
2023. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Tb által finanszírozott pszichológusok is vannak! És nem is olyan rosszak.

Az enyém az k*rva jó! Nagyon sokat segít és nagyooon “összenőttem” vele ott volt amikor magamhoz tértem, ő segített felépülni a mély depresszióból stb.

Ha Szegedi vagy vagy esetleg közelben laksz, megadom az elérhetőségét

2023. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!