Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pcos betegség esetén elküldene...

Dzseni5555 kérdése:

Pcos betegség esetén elküldenek cukorterhelesre?

Figyelt kérdés
Sziasztok hüvely uh és vervetelem volt miszerint D vitamin hianyom van és pcos az uh szerint. A glukóz 4.8 volt a verkep papíron. Ez mit jelent? Nincs IR-em se cukorbetegség ? Érdemes elmenni egy cukor terheleses vizsgálatra? Koszonom a válaszokat ha hülyén fogalmaztam meg sajnálom ez meg nekem új és az orvosom nem készített fel semmire..el sem mondta normálisan egyébként néha othon szoktam mérni ehgyomorit általában 5.00 a vércukor

2023. aug. 20. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem ártana, igen.
2023. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
IR-nél a vércukorszint még normális, az inzulinszint lehet magas. Azt pedig cukorterheléssel ellenőrzik, szóval tanácsos lenne elmenned. Főleg hogy a pco összefüggésben van az IR-rel. Jobbulást!
2023. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg a D- vitamin hiány is összefügghet IR-rel. Viszont cukorterhelésnél inzulinszintet csak magánlaborban néznek. Legalábbis 2020- ban még úgy volt.
2023. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tudjátok, de sokaknak, pl nekem sem volt tiszta, hogy pcos, és a pco más.

Szerintem egy olyan endokrinológushoz menj, aki ért ehhez, mert rohadt sok nőgyógyász olyan, mintha lövésük sem lenne ehhez, hogy mi.

2023. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban nem volt lövése sem a nogyogyasznak erről fel irt cipromix tablettat és D vitamint és ennyi.
2023. aug. 21. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!