Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az milyen betegség lehet ha...

Az milyen betegség lehet ha cukorterheléses vervetelnel az inzulin szintem nagyon magasra ugrik?

Figyelt kérdés

Ma lett meg a lelet de már nem értem vele orvoshoz és nagyon kíváncsi lennék mi lehet a baj

Ehgyomri 11,8

60 perces :104

120 perces :75



2019. febr. 8. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy milyen betegség?

Nyilván cukorbetegség, azaz diabétesz.


Nekem annak idején csináltak utána még egy kórházi 3 napos teljes ételmegvonásos megfigyelést, ahol éjjel-nappal 2 óránként vettek vért és éjfélkor hormonszintet mértek, szintén vérből.

Inzulinnal kezelt cukorbeteg vagyok.

2019. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak azért merült fel a kérdés mert a cukor szintem teljesen normális, átlagos értékű

Csak az inzulin rossz

2019. febr. 8. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Nem értem, hogy akkor az éhgyomri 11,8 az micsoda?

Mert ha cukor, akkor az 6-ig a normális.

2019. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell felülni baromságoknak! Én 18 -as cukorral nem vagyok cukorbeteg! Ezek a számok, értékek nem jelentenek semmit. Hozzáteszem, az inzulin érték sem. Esetleg, ha más tünetekkel párosul, az utalhat valamilyen betegségre, de ha orvos mondja azt is kételkedve fogadd! Ha orvos állít egy bizonyos betegséget, el kell menni másikhoz, harmadikhoz. A korábbi leletek titkolása mellett, ha mind a három ugyan azt állítja, csak akkor érdemes hinni a szavuknak!
2019. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van külön cukor eredményem és külön inzulin

A cukor 7 alatt van mind3 esetben (ehgyomor, glükóz után 1 és 2 órával) de az inzulin meg nagyon magas lett glükóz után

Sok más tüneteim is vannak, ezért lett meg csinálva a vérvétel

2019. febr. 8. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:

#5í

Akkor maradjunk abba, hogy majd az orvosod megmondja, akkor jársz a legjobban!

2019. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 0027 ***** válasza:
Inzulinrezisztenciád van.
2019. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!