Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hosszantartó barnázás akár...

Hosszantartó barnázás akár 12-16 napig is eltart, és nem jön össze a baba sem! Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Lassan egy éve szeretnénk kisbabát. Legalább 2 éve nem szedek fogamzásgátlót, hanem Pharmatex helyi fogamzásgátlót használtunk amikor még nem akartunk babát. Peteérésem van, a progeszteron és prolaktin szintem normális. Jobb petefészkem normális, míg a balnál a nőgyógyász legutóbb kis folyadékot látott, de azt mondta, egyelőre ne foglalkozzunk vele. A legagasztóbb problémám az, hogy nem jön össze a baba! A tüneteim: közösüléskor nagy mennyiségű vér ürül belőlem. A ciklusom kb.14-16. napjától elkezdek barnázni, mely eltart teljesen a menstruációmig. A barna folyás darabos is, és a menstruáció közeledtével egyre erőteljesebb. Jelenleg 24. napján vagyok, erőteljesen barnázom, és borzasztóan görcsöl a hasam, a melleim feszülnek. Volt valakinek hasonló?

2014. szept. 15. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress egy kreatívabb nőgyógyászt, mert a sztori nagyon nem normális. Sürgősen!
2014. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A ciklus második felében is nézték a progeszteront?


A közösülés utáni vérzés lehet méhszájsebtől is (A Vagilact sokat segíthet rajta pl. (3K kb.)), de az nem darabos vérzés.

Az valószínű, hogy hormongyengeség miatt lesz. Ha ledobódik a nyálkahártya, akkor nem marad meg a baba sem.

Próbálj palástfüvet inni az ovuláció után.

2014. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Illetve igen, egy másik orvost is megkérdezhetsz erről, mert ha terhes leszel, akkor lehet gyógyszeresen kell majd hormonpótlás a 3. hónapig.
2014. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a palástfüvet támogatnám, meg nyilván vmi nem stimm a progival, de ez nagyon durva, muszáj lesz dokihoz menni.
2014. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, valts dokit, vagy menj egybol endokrinologushoz! Durva, hogy szex utan is verzel. Nekem ciklus kozepen par napig tarto barnazasom volt, illetve mensi elott 1 napig tarto barnazas, mensi utan barnazas. Egy (!) ciklusnal, a peteeres utan, kb a 19 naptol folyamatosan barnaztam mensiig, egyben kb 12 npot. Nekem alacsony a progeszteronom. Azt mondjak, hogy peteeres utan egy kis idore kevesebb osztrogen termelodik, es ledobodhat egy kis nyalkahartya.(koztes verzes) Szerintem nalad igenis van valami hormongubanc hihetetlen, hogy a nodokid ilyen laza! En baratcserjet kezdtem el szedni, ebben a ciklusban mar nem volt kozepidos, napokig tarto barnazasom.
2014. szept. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a ciklusom kezdett barnàzàsba àtmenni 12 èves koromtól napra pontos volt, 2 ève kezdõdött azlet a vège hogy 1 napig tartott a mensi elõtte utànna 6 7 nap barnàzàs ès görcsök, baba sehol. Nekem az ondta az orvos hogy jobb petefèszkem teljesen leàllt, a bal is haldoklik, minnèl elõbb kezelès kell, ez júliusban volt...szeptember vègèn màr pozitív tesztem volt :-)

Keress rendes orvost aki tènyleg foglalkozik a problèmàval!

2014. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen volt, össze vissza barnáztam, vérezgetem, Én endokrinológushoz mentem, ahol egy csomó hormont néztek, meg terheléses cukor és inzulin vizsgálatot. Kiderült pcom és IR-em van, elkezdték kezelni, teljesen rendbe jött a ciklusom. Mikor terhes lettem 3 év sikertelenség után, rögtön progeszteront kaptam. Ezt tudnám neked is ajánlani.
2014. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Akár én is írhattam volna!Én is pont ilyen problémával küzdök!

Nekem most diagnosztizált a doki egy 10.-forintos nagyságú méhszájsebet!

A koromra való tekintettel irány a Kaáli Intézet!

Én is sokat barnázom és vérzek szeretkezéskor!

2014. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!