Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hánytál már refluxtól? Ha már...

Hánytál már refluxtól? Ha már hányásig fajul, akkor már nagyon súlyos betegséget jekez, ugye?

Figyelt kérdés
Olyanok segítségét kérem, akiknek hosszabb ideje fennálló refluxa már hányásig fajult. Mennyi esélye van, hogy nem gyomorrák?

2023. aug. 27. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Rokonsagban ketten is. Nem reflux, de nagyon sok sav es amiatti hanyinger miatt. Evtizedekig volt, nem lett rakjuk. Egyikuk nyugtato es alkalmilag Omeprazollal kuralja. Idegessegtol sok a sava.
2023. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is refluxos vagyok és közel 6 éve hányok.Figyelj az étrendedre! Kevés zsíros étel. Ne dohányozz dohányozz és a kávéra is ügyelj! Én 6 éve vagyok így és nem diagnosztizáltak rákot nálam.
dec. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom voltál-e már orvosnál, de ideje lenne. Miből gondolod, hogy refluxtól hánysz? Más oka is lehet.

A hányadékban sok a gyomorsav és egyre jobban felmarja a nyelőcsövet. Az viszont infarktushoz nagyon hasonló fájdalommal jár.

dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!