Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Legyek az anorexiám miatt...

Legyek az anorexiám miatt kollégista?

Figyelt kérdés
Szóval 9.ben bejárós voltam, 10.ben kolis de semmit nem ettem és rosszabbodott az anorexiám. Júniusban kezdtem el gyógyulni és kapok orvosi segítséget. Nem tudom menjek e kollégiumba. Majdnem minden nap 5kor érnék haza, reggel 5:30kor kellene kelnem, 6:30kor indul a buszom. Az óráim fél négyig tartanak általában. 1 órára van tőlem a suli, reggel anyukám le tudna vinni a buszmegbe ami fél óra séta és néha haza is tudna hozni a buszmegállóból. Ötletem sincs mit csináljak... Elég szegények vagyunk, a kollégium havi 30.000 forint és ezenfelül kéne még a kajára költeni mert a kolisat nem nagyon ettem meg... Itthonról tudnék csomagolni, este pedig főtt ételt ennék.
2023. aug. 27. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Én ha csak magamból indulok ki, akkor napi 2 óra utazás miatt biztos nem költöznék be, akkor inkább saját ágyban alszom. Ezt neked kell eldönteni, h neked mi a jobb. Az utazási időt egy diák elég hasznosan el tudja tölteni, pl tanulással, szóval végülis kárba nem veszik az se.
2023. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szulok helyeben nem is engednelek, mert rajtad akarom tartani a szemem.


En is ennyit utaztam egyebkent kozepsuliban, sot, most munkaba is.

Meg elek.

2023. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

jobb lesz otthon. plane ha testileg leromlasz a koleszban.


2v ora utazast tanulassal szuper tölteni

2023. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem engednélek koleszba, ezen kívül volna, hogy előttem eszel reggelit és vacsorát is - és nem játszhatnád ki a "már ettem hazafelé" kártyát, mert nem hinném el neked.


Voltam anorexiás, és ahol tudtam, csaltam, hazudoztam (végül majdnem meghaltam 35kg-san) ezért írom ezt.

Ha a gyerekemnél felmerülne az anorexia, akkor mennénk pszichológushoz, családterápiára, és az étkezésben nem hagynék neki túl sok döntési lehetőséget.


Utálna érte, de utóbb megköszönné.

2023. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!