Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, ha pánikbetegként...

Mit tegyek, ha pánikbetegként folyamatosan rettegek betegségektől?

Figyelt kérdés

1 év alatt 6x voltam vérvételen, 2x kórházban, jó pár kivizsgáláson, de sehol nem találnak semmit. Ennek ellenére folyamatosan rettegek, hogy szívinfarktust, strokeot kapok, vagy rákos vagyok.

Rohamok közben 95%-ban szívinfarktus tüneteim vannak, mint: Erős mellkasi nyomás, szívszúrás, karzsibbadás, fulladás, szédülés, halálfélelem.

Van, hogy napokat nem alszok és folyamatosan rettegek, hogy mindjárt meghalok, mert elvisz valami betegség, amiről nem tudok sem én, sem az orvosok, hiába voltam már annyi kivizsgáláson.



2023. aug. 27. 23:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha eldöntöd, hogy hiszel az orvosnak, amikor azt mondja, nincs semmi bajod, már nagyot léptél előre a gyógyulás útján.


Ha valami tünetet tapasztalsz, adj egy-két napot magadnak, hogy elmúlik-e, és ezalatt próbálj nem foglalkozni vele, tudatositva magadban, hogy valószínűleg csak valami átmeneti apróság.

Ha nem múlik el, menj el orvoshoz, de, ha azt mondja a vizsgálat után, hogy nincs bajod, higgy neki, hisz ő a szakember.

2023. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!