Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek alacsony a véroxigén...

Fruzsica kérdése:

Akinek alacsony a véroxigén szintje mit csinálnak vele a kórházban? Romlik tőlle a látása? Meggyógyúlhat e?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például azért volt alacsony a véroxigén-szintem, mert nagyon sok volt a víz a szervezetemben, a tüdőmben is volt valamennyi. Erős vízhajtókat kaptam, napokig szívnom kellett plusz oxigént, rendbejöttem.
2023. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Apukám igyan így van.Neki szívelegedetlenség is

Beszéded is érthetetlen volt? Látásod? Hány éves vagy? Köszönöm

2023. szept. 1. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, nekem nem voltak ilyen problémáim, csak nehéz légzés. A szívemet vizsgálták, rendben volt, a látásommal sincs gond. 48 éves vagyok.

De az alacsony véroxigén-szintet több minden okozhatja, lehet hogy édesapádnál teljesen más az oka - és az is lehet, hogy ő súlyosabb állapotban van, mint én voltam.

Jobbulást kívánok neki!

2023. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen.
2023. szept. 1. 14:06
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyenkor adnak neki oxigént. Az, hogy mi lesz a következménye a hiánynak az majd elválik, de ehhez a kiváltó okot is tudni kell és azt kezelni. Valószínűleg ő is kap vízhajtót.
2023. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen kap vízhajtót,infúziót is. Már most jobban van.

Cukorbeteg is sajnos

2023. szept. 2. 21:02
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valószínűleg a veséje sincs már jó állapotban, de mindenesetre azt is fogják vizsgálni, kezelni, ion háztartást is rendbe kell rakni, kálium szintet is ellenőrizni kell, esetleg pótolni.
2023. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szobában üdöglve 89-92 között van. A szabadban, főleg ha fizikai munkát is végzek, 96-98. El lehet rajta gondolkodni! Nem feltétlenül kell gyógyszer a gyógyuláshoz. 53F
2023. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előbbi vagyok. Ha valaki sokat lélegzik szájon át, az egyik tunete az alacsony véroxigén szintnek. Érdemes figyelni rá.
2023. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!