Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet hererák?

Ez lehet hererák?

Figyelt kérdés
Nagyjából karácsony környékén vettem észre hogy a bal herém alatt jobban érzem az ondóvezetékemet, és olyan mintha a vége felé egyre vastagabb lenne. Ha megnyomom nagyon minimális fájdalmat érzek, de inkább nem is nevezném fájdalomnak, nem nagyon nőtt, és azon kívül nincs is más tünetem. Ja és ez a "valami" nem kapcsolódik a golyómhoz, csak alatta van. Nyirokcsomóim nincsenek megdagadva, kivéve az egyik mellemnél egy kicsit de az inkább a kamaszkor miatt van szerintem.

2023. szept. 4. 15:34
1 2
 1/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Rákos daganat inkább keményedéssel jár, ha jól tudom és azt nem a Gyakori Kérdéseken diagnosztizálják.

Létezik viszont olyan, hogy visszértágulat, esetleg gyulladás, annak lehet múló formája is, de elvileg az is vizsgálatot igényel.

2023. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy eléggé érzem az ereimet is, de amiről az imént irtam az elég kemény, ellentétben az erekkel
2023. szept. 4. 15:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Tökön rugtak?
2023. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem
2023. szept. 4. 16:03
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem. Ha karácsonykor észrevetted, miért nem mentél el vele orvoshoz? Ha rák lenne, simán lehet, hogy most már mindegy is, ellenben ha időben elmész, tök jó esélyeid lettek volna.


Holnap kérj időpontot minél korábbra.

2023. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmész urológushoz (nem kell beutaló), elmondod aggodalmaidat, ránéznek ultrahanggal.
2023. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem, de egyébként még bőőőven kiskorú vagyok tehát alapból nincs rá valami sok esély hogy "rák" de azért tényleg lehet elkéne menni orvoshoz
2023. szept. 4. 16:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálat sose árthat, csak használ.
2023. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kiskorúság nem mentség. Öcsémnek 13 évesen volt. Időbe észrevették és azóta sincs baja szerencsére.
2023. szept. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Senior Séf ***** válasza:
Mi a ménkűnek akar minden kamasz rákos lenni? Van az embernek kis híján hetvenezerféle betegsége, de neeeeem, a kamaszoknak csakis rák létezik.
2023. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!