Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit szóltok 375-ös CRP-hez?...

Mit szóltok 375-ös CRP-hez? Lélegeztetővel, kábítással egybekötve. Mennyi az esély a túlélésre?

Figyelt kérdés
Koraszülött, sepsis, tüdőgyulladás. 34. hetesen született, 4-5 hónapos korrigálatlanul.

2023. szept. 7. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9, ez nagyon jó, hogy ilyen nyíltan le tudod írni (még ha névtelenül is - a társadalmi stigma miatt én se mondanám ki otthon hangosan, ha ilyen gondolataim lennének). De saját magadban nem tabu.


Mikor én terhes voltam, volt kullancscsípésem. És bizony engem megnyugtatott, mikor elolvastam, hogy bár a Lyme-kór a magzat elhalását okozhatja, de károsodást úgy, hogy a baba élve marad, nem. De ezt se mertem senkinek elmondani, hogy én ezt megnyugtatónak találtam.

2023. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11

Csak az gondolhatja, hogy minden életet védeni kell, akit nem érint. Akit arcon csap és felrúg az élet ilyen formán, pontosan tudja, hogy a kilátástalanság, tehetetlenség és mentális nyomorúság bizony egy életen át kitarthat.

2023. szept. 8. 11:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!