Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet leküzdeni az...

Hogyan lehet leküzdeni az utazási betegséget?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta rosszul vagyok az utazás alatt.

Mivel 5évig jártam busszal reggel 1 és délután 1 órát ezért a buszt már nagyjából el tudom viselni, azonban ha fáj a fejem, vagy ha kis kihagyás (pl tavaszi szünet) után szállok fel a buszra, úgy is rám jön néha rosszullét. Kocsiban viszont sokkal jobban és gyakrabban fordul elő.

Nem szoktam hányni, csak ez a rosszullét fog el. Azt mondták majd idővel kinövöm, de nem így lett.

Csak így kicsit nehéz a jogosítvány megszerzése hogy rosszul leszek miközben vezetek mondjuk. (még nem próbáltam csak belegondoltam)



2023. szept. 10. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Jogosítvány teljesen más, mint egy busz vagy vonat. Nem az utazástól félsz szerintem, hanem hogy be vagy oda sok emberrel zárva, nem szállhatsz le stb stb.


Vezetni egyedül vezetsz majd :)


Legyőzni? Sehogy. Nem kell azt csinálni ahol rosszul vagy.

2023. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Daedalon tbl kifejezetten erre való.
2023. szept. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/2 ez nem félelem, ez a rázkódás és az egyéb körülmények (körforgalomnál a hirtelen fordulás) okozta hányinger érzés (de ilyen az is ha háttal ülök)

szóval nem, a jogosítvány egyáltalán nem más, mert hogyan menjek el vezetni ha hányingerem lesz közben, esetleg hánynom is kell

vonaton semmi bajom nincs

2023. szept. 11. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Dedalon tabletta, és nem, így ne vezess.
2023. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!