Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan betegek vagyunk,...

Állandóan betegek vagyunk, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Anyám tanár, tanév eleje óta kjndog beteg, most újra... Évek éve ez megy, szeptembertöl júniusig betegek vagyunk,.nyáron semmi és utána újra. Mindog ő kezdi és utána az egész család, pedig állandóan fertőtlenítek, ő meg kezet mosni sem képes.
2023. szept. 22. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el vitaminokat szedni ha nem tudtok eleget bevinni zöldségekkel, gyümölcsökkel, mert ha ennyire lerobbantok szinte mindig az arra utal hogy az immunrendszeretek harmat gyenge.
2023. szept. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

“pedig állandóan fertőtlenítek, ő meg kezet mosni sem képes”

Talán itt kezdődik a baj. Meg kellene találni a köztes állapotot. Ő mosson kezet, te meg ne fertőtleníts állandóan mindent. Amúgy az szép, h egy tanár, ráadásul női tanár nem mos kezet. Higiénia toppon lehet nála.

2023. szept. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt már többször kiírtad. Az immunrendszeretekkel van a baj. Pl én is tanár vagyok, nem vagyok többször beteg, mint bárki más, évi egy - két megfázás legfeljebb.
2023. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!