Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szomorú vagyok állandóa...

Nagyon szomorú vagyok állandóan. Sokszor azt érzem nincs értelme semminek. Ha elkezdek valaminek örülni utána azonnal elkap ez az érzés. 17 vagyok és azt sem tudom mi legyen az életemmel és hogy pontosan mit szeretnék csinálni?

Figyelt kérdés
Jelenleg magántanuló vagyok mert dolgozom. De olyan rosszul érzem magamat minden nap. Nincsennek úgy igazán barátaim sem. Nem tudom mit csináljak olyan kilátástalannak érzek mindent és értelmetlennek. Emiatt mostanában sokat is eszek amit meg nem kéne… ilyen binge szerűség, hirtelen sokat meg mindig az ételre gondolok mert már az az egy dolog aminek örülhetek. A szüleim nagyon keményen veszekedtek váláskor, talán amiatt érezhetem így magamat, azóta nem tudom boldog lenni, mindig félek egy társaságban hogy vajon szeretnek-e és hamar elkezdek kötődni egy emberhez meg túl hamar nyílok meg mások előtt… egyszerűen nem tudom mi legyen velem. Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

#depresszió #mentális egészség #Állandóan szomorú
2023. szept. 21. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Pszichológus minél hamarabb. Segítségre van szükséged és sok itt a baj.

Barátokat is próbálj keresni, akár a neten is, ha csak levelezel valakivel, már az is jó. A munka és a tanulás mellett kell valami plusz dolog, ami jót tesz, mit szeretsz, mi érdekel, sport, kirándulás, biciklizés, olvasás, zene, festés, bármi hobbi, ami jót tesz, ami flow-ba hoz. Fiatal vagy még, nem lesz ez mindig így, neked még ettől sokkal jobb lesz. De keress szakembert,aki segít feldolgozni mindezt.

2023. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
gyere thalassa házba én 4 hete vagyok itt szerintem egy próbát megér segítenek ha te is akarod! hasonló emberek hasonló problémákkal! írhatsz privibe ha van kedved, én is 17 vagyok
2023. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!