Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Extrasystole kérdés?

Extrasystole kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van akinek vannak extrái?

En már nagyon félek, a pánikbetegségből jött elő, júliusban voltam kardiologusnál, illetve volt 24 holterem, azon kóros elváltozás nem volt, csak SVES és VES 1300 db, akinek van hogy kezeli? Nekem sajnos nem foglalkoztak vele ennyi db-nál, csak félek hogy szívrohamom lesz, vagy megáll



2023. szept. 24. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem jó pár hónapja kb. folyamatosan csak extráim voltak, de már egy jó ideje nem tapasztaltam. úgy látszik, megmaradok.
2023. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is napi 1000-1200 extrám volt. Voltam szív u.h.-n, volt 24 órás holter, nálam se találtak szervi problémát.

Nekem 0.25-ös Frontint írt ki a doki, és MagneB6 szedését javasolta. Kellett pár hónap, mire már nem napi szinten voltak extrák. 8-10 év után már évi 1-2 van.

Tudom, hogy kellemetlen, de azt azért tudatosítsd magadban, hogy teljesen veszélytelen!

2023. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is volt uh-m minden meg a holtter, nekem is teljesen negatív volt minden, de rohadt kellemetlen.
2023. szept. 24. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Extrasystolétól se szívrohamod nem lesz, se meghalni nem fogsz. Szedjél magnéziumot, az segíthet. Ha annak ellenére megmarad, és kellemetlen akkor kis adagú bétablokkoló segíthet.
2023. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp, veszek magnéziumot
2023. szept. 24. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is pánikos vagyok, szorongó típus.

Volt időszakom, mikor stresszes hetekben szinte folyamatosan éreztem őket, amitől rendesen bepánikoltam egyszer, és megiramodott a pulzusom.

Elmentem EKG-ra, ahol lett is egy szemle, de kiderült, hogy nem a veszélyes fajta. UH se mutatott semmit.

Szerintem a stressz simán előidézi, meg nekem azt mondták még, hogy nagyon keveset iszom és az is, rásegít.

2023. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!