Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyhártyagyulladás?

Agyhártyagyulladás?

Figyelt kérdés

1hete nathas lettem.


Tegnap ota fáj a fejem, nem igazan mulasztja el a diclofenac sem.


Az jutott eszembe hogy mivan ha arcüreggyulladás van/volt es abból lett egy agyhártyagyulladásom?


Ma megmásztam a Kekest, de vegig tompán fajdogalt a fejem.


Lazam nincs, orrdugulás nincs, laz nincs.



Van okom vajon aggodni?


2023. okt. 5. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nincs okod ezért agyhártyagyulladásra aggódni, de irtó nagy hülyeség volt ma megmasznod a kékest, így, hogy gyakorlatilag még mindig beteg vagy


Ha van infra/ vörös lámpád akkor javaslom, hogy lámpázz. Ha nincs, akkor gőzölj napi 2-3 alkalommal forró vízzel. Ha esetleg még van az arcüregedben trutyi amit nem érzel az így ki fog jönni

2023. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

5 honapja lefoglaltunk egy szallast, előttünk.


Van infra lampam, el is hoztam.

2023. okt. 5. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez sinusitis lesz. A bakteriális meningitisnek számos más tünete van, a vírusosnak meg méginkább több neurológiai tünete van. Fül-orr-gégészt érdemes felkeresni, hogy ne váljon krónikussá.
2023. okt. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fáj előrehajlásra az arcom, utogetesre sem, lazam, hőemelkedésem sem volt. :/


Igy is lehet arcüreggyulladás?

2023. okt. 6. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!