Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alsó hát/derék fájdalom? Ez...

Alsó hát/derék fájdalom? Ez akár veszélyes is lehet?

Figyelt kérdés

Alul az egész hátam nekiállt fájni nem csak a gerincem alul hanem mellette is az egész derekam.

Akkor szoktam főleg érezni ha sokaig hajolok vagy akármi de most csak feküdtem felalltam es folyamatosan faj/huz.(nem is tudom pontosan)

Nem kibírhatatlan fájdalmak csak zavaró.

Ez vajon nagy gondot is jelenthet?

Lehet ebbol nagyobb betegség akar vagy bénulás?

Kicsit parás és amugy is könnyen ijedos vagyok ilyen dolgok teren szoval jó lenne tudni.

Vagy mit tudok ezzel esetleg csinalni?Tobb mozgás, edzés?



2023. okt. 8. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet becsipodes!
2023. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van (a hát alsó része és a derekam szokott fájni), de én tudom, hogy az izom gyengesége okozza elsősorban. Amúgy a tigris tapasz hatásos rá.
2023. okt. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja.Azért bénuláson ne parázz.Csinálj olyan gyógytornát,ami elsősorban az alsó háti izmokat erősíti.Tanuld meg a helyes ülést,állást,fekvést,lehajolást,cipekedést.Ezekben gyógytornász tud segíteni.
2023. okt. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!