Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikroham oka lehet ez?

Pánikroham oka lehet ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek pánikrohama volt ma. Ami igazából ritka nála. Utoljára akkor volt,mikor szakított az exével rá pár hétre. Ma láttuk az exét, igazaból picit utána meg is változott csendes lett. Mikor meg indultam haza pánikrohama lett majdnem 1óráig tartott.

Tehát a kérdésem az hogy lehet kiváltó ok egy volt párkapcsolat?



2023. okt. 14. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bármi lehet kiváltó oka.


Nálam egyszer elég volt annyi, hogy ugyanolyan haja volt egy csajnak, mint aki előtte bántalmazott. Nyilván logikusan fel tudtam fogni, hogy nem ő bántalmazott, meg nem tud bántani, nem is akar, felém sem néz, a tudatalattim ezt mégsem tudta, és rohamom lett.

2023. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor voltak pánikrohamaim,amikor gyulladás volt a szervezetemben (rossz fog,de nagyon rejtett helyen,későn derült ki). Emlékszem az érzésre..a testem-lelkem ilyen állandó készenlétben,feszültségben volt. Amikor jött egy stresszesebb dolog vagy akár bármi felzaklatott,borult minden. Már pszichiáterhez akartam menni,sose voltam jól,ideges voltam,féltem, irritált voltam. De amúgy nem fájt,sőt,nyugalmas időszakaim is voltak. Aztán megtalálták a gyulladást...sok éve ott lehetett. Emlékszem,amikor kihúzták és lelohadt a gyulladás...mintha minden bajom elszállt volna. Ez kb 5 éve volt,azóta sem volt pánikrohamom. Pedig 2 közeli hozzátartozómat elvesztettem közben.
2023. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!