Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladásom lehet?

Vakbélgyulladásom lehet?

Figyelt kérdés
2 napja néha-néha fájdogál a hasam, néha fájdalmat érzek, néha szurkálást, mint mikor gyomoridege van az embernek. Fáj a derekam is, megy a hasam is, nem vészesen, napi 2 alkalommal kb. Ma délelőtt volt hőemelkedésem 37.5, vettem be egy fájdalomcsillapítót, levitte és minden fájdalmam elmúlt. Most estére felment 38-ra, viszont a hasam most egyáltalán nem fáj. Nem állandó jellegü fájdalom, néha érzem. Utána néztem hogy hol fáj a vakbél, megnyomtam ott és kicsit fájt, de az se biztos, hogy ott nyomtam meg, lehet épp a petefészkem volt, fogalmam sincs. 26/L.

2023. okt. 17. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha 2 napja vakbélgyulladásod lenne, már mozdulni nem tudnál a fájdalomtól. Szerintem valami bléfertőzés szalad át rajtad
2023. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!