Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg sokan lesznek rákosak...

Tényleg sokan lesznek rákosak és meghalnak az mrns oltásoktól?

Figyelt kérdés
Facebookon van 1 ismerősöm aki mindig erről posztol, alá meg olyan kommentek érkeznek hogy xy rokonuk is meghalt utána rákban. Ez tényleg igaz? Nagyon rossz érzés olvasni a posztjait és rendesen beparáztat, mivel én is ilyen oltást kaptam.
2023. okt. 18. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem igaz. A rák nem is ilyen gyorsan alakul ki.

Azért mert kiír valaki valamit, még nem igaz.

2023. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Jobban jársz ha leállítod ennek az ismerősödnek a követését. :)
2023. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Igaz a francokat.
2023. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de előtte még leprás is lesz, meg kap 8 szívrohamot.
2023. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Turbóráknak hívják.


[link]

2023. okt. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az öregeknek a 80-90 százaléka eleve be van oltva, a fiatalabbak között is rengeteg. A legtöbb ember ilyen oltást kapott.


Én nem tudom hogy vagy vele, de sajnos az én ismerősi körömben azok között akik az utóbbi években meghaltak egyet tudok, aki nem rákban halt meg. Ez már bőven a járvány előtt is így volt, sajnos. Én nagyon félek is, mert már kb. mindenki rákos lesz, lassan a szüleim is elérik azt a kort mikor már szinte az természetes, ha valakinek valami rákot találnak.. De egyre több a fiatal is sajnos. Az életmódunk, a környezetünk, ez van. Ehhez semmi köze ennek a vadiúj oltásnak, sajnos régi ez a trend már.

2023. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
SZóval így könnyű azt mondani, hogy beoltották és rákos lett, biztos attól meg őt is meg őt is. Alig van aki nincs beoltva, szerintem az autóbalesetezők között is nagy arányban vannak oltottak, most akkor az is az oltás miatt van?
2023. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 A családunkban hála Istennek nem ebben halnak meg (és a közeli rokonok - nagyszülők 80 felett haltak meg, illetve az élő nagyim 85 éves makk egészséges) , helyette szívprobléma vagy hasonló a halál oka. Viszont igen, nagyon sok rákos megbetegedésről hallani, és én is kb attól rettegek hogy mikor derül ki valakiről vagy magamról hogy az vagyok. Erre meg rátesznek ezek az oltásos konteósok még pár lapáttal.
2023. okt. 19. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
2023. okt. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!