Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinél kiderült, hogy...

Valakinél kiderült, hogy mitől van fülcsengése?

Figyelt kérdés

6 éve van fülcsengésem. Amikor elkezdődött, nagyon sok vizsgálatra beutaltak, de nem derült ki semmi.


Azóta nem múlott el. Néha erősebben hallom, néha gyengébben. Annyit vettem csak észre, hogy amikor erősödnek a reumás panaszaim, főleg amikor fáj a vállam és nyakam, akkor a fülcsengés is erősödik.

Hiába mondom ezt a neurológusnak és reumatológusnak, csak néznek bután és nem tesznek semmit. Nem küldenek további vizsgálatokra.


Van olyan ember, akinél kiderült, hogy mi okozza?



2023. okt. 18. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem megfázás előtt volt 1 hétig, de állandóan volt, még a hangomat se hallottam tisztán hogy a fülem csengett. Durva volt mert előtte és utána se volt soha eddig még. Nem fáj persze az a jó, de olyan mintha a szél süvítene a füledben, hol erősebben hol gyengébben. De mondom nekem elmult hála istennek.
2023. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az igazi fülcsengés oka még senkinél sem derült ki.Akkor talán még gyógyitani is tudnák.
2023. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
32%
Az elmúlt 40 évben (kb azóta cseng a fülem) sokféle feltételezés látott napvilágot. Szerintem az áll a legközelebb az igazsághoz, miszerint ahogy romlik a hallás, úgy éri egyre kevesebb inger az agyat, és az, hogy ne "unatkozzon", kreál magának zajt. Nálam legalábbis igaznak látszik, mert, amint elkezdtem hallókészüléket hordani, azon nyomban megszűnt az évtizedek óta tartó állandó fülzúgás.
2023. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!