Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez pánikroham? A barátnőim...

Ez pánikroham? A barátnőim azt mondják hogy ez normális és csak sírtam.

Figyelt kérdés
Tesin elkezdtem sírni, mert nagy volt bennem a stressz. Leültem egy padra és nehezen kaptam levegőt plussz elkezdtem szédülni ezért leültem a földre. Remegett a lábam és a kezem. Furán éreztem magam. Aztán elkezdtük a tesit abba hagytam a sírást és látszólag jól voltam, de futás alatt is elkezdtem sírni és akkor is szédültem. ( ha volt kettő pánikrohamod, vagy csak egy akkor pánikbeteg vagy?)

2023. okt. 18. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Hiszti
2023. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tesi tanár azt mondta hogy ez az. De nem tudom hogy mennyire tudja jól. Amúgy az lemaradt hogy egész nap nagyon kimerült voltam és amikor jött egy apró stressz helyzet akkor is remegni kezdtem.
2023. okt. 19. 06:57
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Az. Üdv, egy volt pánikbeteg.
2023. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát pánikbeteg vok?
2023. okt. 19. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Ha már befolyásolja a mindennapjaidat,és akadályoz az életedben,akkor vagy pánikbeteg. Pár rohamtól nem leszel az.
2023. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok
2023. okt. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!