Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindkét fülcimpám (fülem)...

Mindkét fülcimpám (fülem) alatt közvetlenül kiindulva van egy csomónak mondható valami, amire azt hittem nyirokcsomó, viszont doki azt mondta nem az, valszeg nyelvcsont és a bal oldalon nagyobb. Szerintetek valóban lehet az nem nyirokcsomó?

Figyelt kérdés

A fülem alatt kezdődik közvetlenül és kb. az állkapocscsontomig tart. Nagyon kemény, ha sokat nyomkodom erősen akkor megfájdul a sok nyomkodástól akár egy izom. Bal oldalon nagyobb, de mindkét oldalon van. A csomók alatt viszont kitudok tapintani ha nagyon erősen benyomom egy kis, mozgatható nyirokcsomót.


Azt mondta még a doki, ezért ilyen mert vékony vagyok.


19 éves, fiú, 55 kg.



2023. okt. 25. 12:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a nagyobbat ha ide oda nyomkodom, akkor mintha tudnám pattogtatni a rajta lévő dolgot. Azaz nyomás közben fel-le kőrözök akkor olyan mintha egy része mozogna, pattog halkan. Mindkettő viszonylag kemény.
2023. okt. 25. 12:26
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ellenkező irányba fordítom a fejem és feszül a nyakam akkor nem pattog, kattog és nem tudom mozgatni, sima felülete lesz, ha viszont ellazítom és nem feszítve nyomkodom, akkor ide oda tudom azt a valamit ami a csomón van kicsit mozgatni, kattogtatni,
2023. okt. 25. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy orvos biztosan meg tudja állapítani, hogy nyirokcsomó vagy nem. Nyugodtan hidd el neki.
2023. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, azt mondta ha gyanús lenne neki továbbküldene, de ő szerinte nem az.
2023. okt. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!