Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegség anyukám...

Mi lehet ez a betegség anyukámnál? Nagyon aggódok érte.

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon aggódós típus vagyok betegségek terén, mind ha rólam van szó, mind ha szeretteim terén.


Anyukám 45 éves és 8 hete megjelent egy piros/vörös folt a vádliján ami azóta sokat nőtt és enyhe fájdalmat is okoz neki. Most kb. tenyér nagyságú. Már volt többször dokinál, de a krémek nem használtak, ma volt infektológián, ahol vért vettek és egy Elisa tesztet végeztek nála.

Az orvos azt mondta, hogy ha pozitív a teszt akkor baj van.


Én tudom, hogy itt senki nem orvos, én csak kíváncsi lennék, volt-e valaki hasonló helyzetben, illetve kezelés alatt.

Csak attól félek, hogy anyukámnak tényleg valami komoly betegsége van.


2023. okt. 25. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
De mire vizsgàlták? Lyme-kór?
2023. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az volt az első feltételezés, de a doki szerint fixen nem lyme-kór, az nem nő ilyen ütemben, és nem is kokárda.
2023. okt. 25. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Orbáncos
2023. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!