Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan savlekötő ami...

Létezik olyan savlekötő ami titokban is adagolható?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a párom valószinűleg refluxos ami több dolgok is okoz nála, de első sorban ami szembetűnő számomra hogy érzem sajnos a lehelletén. Hol kevésbé, hol jobban. Van, hogy beszél és 1 méterről érzem. Nem teszem szóvá.

Este rosszabb a helyzet mikor lefekszünk és vízszintesbe kerül.

Új helyre költöztünk és itt kisebb a háló, reggel szabályosan hányás szagot érzek az egész szobában és ki kell szellőztetem, ő ezt nem érzi.


Az a furcsa, hogy ezek ellenére ő nem érez fájdalmat meg semmit, nem nagyon tudom vele megbeszélni hogy savlekötőt kéne szednie de ha van megoldás és bele raknám a teájába vagy a kajájába.



2023. okt. 26. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem biztonságos, nem tudhatod, hogy milyen mellékhatása lesz vagy akár allergiás reakciót is okozhat. Vastagabb párna, kevesebb fűszer és korai vacsora segíthet.
2023. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy savlekötő nem annyira veszélyes szerintem...
2023. okt. 26. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha nincs rá szüksége, fertőzésekre hajlamosíthat, felszívódási zavart okozhat és ő és az orvosa is sötétben van, mert nem is tudja, hogy ilyen gyógyszert kap. Egyes gyógyszereivel is ütközhet.
2023. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy mennyire kellemetlen ez (tudom, én is érzékeny vagyok a szagokra, a cukorbetegek közelében meg sem tudok lenni), de amit szeretnél az borzasztó, semmibe veszed a párod önálló döntését a teste felett, ráadásul mindezt azért, mert "valószinűleg refluxos".

Meg egyébként sem lehetne ezt ennyivel gyógyítani.


Ha komoly ez a dolog, akkor beszélj vele komolyan róla, és kivizsgálni, ne Te találgass. Ha nem hajlandó, akkor döntés elé kell állítani.

2023. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ludea. A világ legjobb gyomorvédője, savlekötője és reflux ellenes gyógyszere.
2023. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"valószínűleg refluxos" és ezt te gondolod így? Vagy milyen más tünet van még a rossz leheleten kívül?

Egyébként elsősorban meg kellene ezt beszélni vele, nem titokban gyógyszerezni, nem is értem, hogy két értelmes felnőtt ember párkapcsolatában ilyen hogy merülhet fel. Mármint ha ti azok vagytok.

2023. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akarata ellenére akarsz gyogyszert tenni a teajaba. Tudod hogy ez bűncselekmény?
2023. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor csak megveszem neki és remélem hogy beszedi magától vagy elmegy végre orvoshoz.
2023. okt. 29. 04:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok hogy szerzed be mert vényköteles. Bízd inkább rá, ő élete. A savcsökkentő amúgy sem használ teában feloldva, mert pont az emberi szervezetben úgyvfejti ki a hatását, hogy nem éri túlzott nedvesség, nem is szabad rá sokat inni, így szivja fel a gyomornedvet. Ha te azt feloldod teában semmi jótékony hatása nem lesz, csak a mellékhatások.
2023. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!