Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas pulzus és rosszullét?!...

Magas pulzus és rosszullét?! Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kezdeném azzal, hogy elég stresszes életet élek mostanság, mellesleg pánikbeteg is vagyok. Két hónapja kerültem be a kórházba, mert elkapott egy pánikroham amire azt hittem hogy szívinfarktus. Kiderült, semmi baj nincs a szívemmel. Nem szedek semmilyen gyógyszert. Mostanság sokszor nyom és fáj a mellkasom, a hátam meg a nyakam is. Egyre többször érzem, hogy magas a pulzusom, és a vérnyomásom, ami miatt nem tudok aludni sem. Ezek a tünetek vajon csak a pánikbetegség miatt vannak, vagy komolyan kéne vennem?!

2023. nov. 3. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan pánik és szorongasos tünetek. Pláne, ha megvizsgálták a szíved és rendben volt minden.

Próbálj megnyugodni. Bár jól tudom, ha jön a tünet, azonnal ott a pánik. És onnantól nem tudsz mit csinálni. Pszichiátrer ír fel, valószínűleg helexet, plusz scippa tablettát. Esetleg frontint. Menj orvoshoz, mert magától rendkívül ritka esetben javul meg a dolog. Ez egy ördögi kör sajnos. Jó egészséget kívánok!

2023. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgálni magas pulzusra és vérnyomásra.
2023. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Régen szedtem frontint, scippát is, de nem használtak. Egyedül a xanax segített kicsit, dehát állandóan zombi voltam, ezért hagytam abba:/
2023. nov. 3. 17:13
 4/8 anonim válasza:
Szia, hasonló problémákkal küzdök, két hetente már EKG ra járok, a legfrissebb 3 napos, mégis hol szúr, hol nyom hol nehez mellkasi érzés, minden lelet negatív, szervi bajom elvileg nincsen, kegyetlen lehúz… most is már majdnem ügyeletre indultam, de remélem megint csak pánik miatt érzem a mellkasom :)
2023. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pánik! Menj ki egy 10 percre a levegőre. És nyugtasson az, hogy az EKG kimutatta volna, ha baj van.
2023. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves négyes, kitartást kívánok! Neked van valami, ami ilyenkor elmulasztja?
2023. nov. 6. 21:33
 7/8 anonim válasza:
Csak az idő :) elszoktam menni megmosakodni kicsit mozgok ugrálok nyújtok, így olyan 15-20p 1-1 pánik
nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nagyon kellemetlen ez a pánik, én is hasonló cipőben járok, már sokszor nagyon elegem van az egészből, hogy nem tudom normálisan élni az életem
nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!