Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, egyre rosszabbul...

Mit tegyek, egyre rosszabbul érzem magam, ilyenkor milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Régóta antidepresszáns meg frontint szedek. Idáig semmi probléma nem volt. Végül frontint sikerült elhagynom őszkor. Decemberben úgy idegileg ki készítettek, állandóan idegesítettek meg keveset aludtam. Főleg ünnep napokon. Visszatér pánikbetegségem meg szorongásom. Kénytelen voltam újra szedni frontint karácsonykor. Valamennyit javult állapotom. De ez sem tartott sokáig. Ahogy teltek a napok egyre szarabbul érzem magam. 2 hete szenvedek durván . Vasárnap este, olyan pánikrohamom volt, azt hittem ott fogok meghalni. Pánikroham, félelem&szorongás, ájulás érzés, nem merek kimenni az utcára, idegeskedek akkor rám jön az állandó pisilés. Meg fogok őrülni. Jövőhéten megyek időpontra pszichiáter orvoshoz. Én már nem bírom ki a jövő hetet. Nem tudom mi bajom van. Nem tudom milyen orvoshoz kéne forduljak. Olvastam van az a szerotonin szindróma. Nem tudom hogy most ebben szenvedek-e. Nem tudom hogy mit csináljak? van valakinek ötlete?

2019. jan. 15. 13:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ma délután rendel a háziorvos. Van e értelme oda menni, hátha tud segíteni. Vagy hívjam fel pszichiáter orvost tud e hamar fogadni engemet.
2019. jan. 15. 13:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt tedd meg.
2019. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közben be vettem frontint, amit valamennyit javult az állapoton. Akkor menjek először háziorvoshoz? Ha nem tud segíteni, akkor hívjam pszichiáter orvost? Ő majd holnap délelőtt fog rendelni.
2019. jan. 15. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked antidepresszáns van felírva, frontinnal, akkor ne akard sem az egyiket, sem a másikat elhagyni. Szedd őket, ahogy az orvos előírta. Nem kell menjél sehova. Csak szedd a gyógyszereidet. Nem tudom, érthetően írtam?
2019. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor szenvedjek jövőhétig?

Ma voltam a háziorvosnál: azt mondja inkább beszéljem meg pszichiáterrel majd ő segíteni fog nekem.

2019. jan. 15. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszerek mellett hogy lehetsz ennyire szarul? Ez ijesztő.. én most fogom elkezdeni szedni őket, mert mindenki azt mondja, hogy jól leszek tőle, de ha mégse.. akkor van-e értelme egyáltalán?

sajnállak. Nem tudok tanácsot adni, főleg, ha már a gyógyszer mellett is szarul vagy.. :( Jobbulást azért!

2019. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem jó neked a szerotonin visszavétel gátló. Tapasztalatom sajnos. Nekem is rontott az állapotomon. Ismerős ez az állandó pisilés, szorongás. Azt tudom javasolni, hogy a nyugtatót mindenképp szedd. Más alternatív dolgokat is kipróbálhatsz. Ha gondolod írj rám privátban, mert nekem sikerült meggyógyulnom, és 11 éve tünetmentes vagyok.
2019. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!