Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreg gyulladás ellen mi a...

Arcüreg gyulladás ellen mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

7.-es koromba volt először és azóta minden egyes megfázáskor ez a vége szenvedek kb 1 hétig a megfázás miatt utánna meg át megy az arcüregemre és 2 hétig leszakad a fejem. Elvileg örökölhettem mert nagyapámnak krónikus arcüreg gyulladása volt sokszor elindult az orra vére is bár én nem láttam mert 1 éves voltam mikor el ment.

Az orvosnál voltam vele párszor semmit nem ér (több orvosnál)

Itthon kamillateával szoltam gőzölögtetni az arcom törölköző alatt akkor jó de reggelre totál be dugul az orrom és mehet előröl.

Lámpáztam, orrspray, orrüreg átöblítés, gyógyszerek xilox-ból szoktam inni egyet és akkor elviselhető. Most 26 éves vagyok és van egy 3 éves fiam aki elindult az óvodába ő is beteges ugye mint általában így kezdik az óvodát azóta mióta haza hordja kapom el fele megy az arcüregemre aztán k.o


2023. nov. 4. 17:49
 1/1 arpi1969 ***** válasza:
0%

univerzális gyógymód mindent gyógyít a következő:

reggel ébredés után almát köll enni megpucuva. legalább egy almát de ha lehet akkor többet kettőt vagy hármat amennyit csak sikerül.


délelőtt is csak gyümölcs de a lényed a reggeli pucolt ALMA. Amit még a nők imádnak csinálni hogy a meleg fűrdőkádból kimennek az utcára és aztán csodálkoznak.

2023. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!