Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tüdőrák lehet?

Ez tüdőrák lehet?

Figyelt kérdés
Szoval, az a helyzet, hogy egy par napja egy kicsit el kezdett fajni a mellkasom (nem is igazan fajni, inkabb csak egy kis kellemetlen erzes), ezt viszont betulajdonitottam izomlaznak. Viszont mostanaban arra lettem figyelmes, hogy reggeli busz utan futas utan legszomjam van egy ilyen 1-2-3 percig, es hogy amugy se birom olyan jol a futast, mint regen amikor rendszeresen sportoltam, illetve néha köhögnöm is kell, de ez a kohoges nem ramtor, hanem onkenyesen kohogok mivel ugy erzem neha h fel tudnek vmit kohogni. 16 eves vagyok, 1 honap mulva toltom a 17et, cigizni csak bulikon szoktam egy par szalat.

nov. 10. 22:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
99,99999%, hogy nem.
nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
9%

Be vagy oltva? Oltottak fáradékonyak, több ilyen beszámolót hallottam. Szívpanaszok, túl gyors pulzus stb

Csináltass EKG t nehogy rög legyen, ugyanis oltottaknál az is előfordulhat

Addig is szedj aszpirint, vérhígító

nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Egy ideje mar be vagyok oltva es eddig nem volt ezzel problema, ugyh ez felejtos
nov. 10. 22:33
 4/40 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
13%

Csak szóltam, jóindulatból, hidd el.

Ezert hal meg sok sportoló mert futás közben felerősödnek ezek a tünetek es nem veszélytelen a dolog! Sok szívizomgyulladasos eset van hirtelen szív megállás sajnos

nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Ha tüdőrákod is lenne (nincs.) Tuti, hogy nem alkalmi dohányzástól van, szoktál stresszelni, szorongani mostanában?
nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%
6 os, ha futás közben van légszomja, az nem szorongás !
nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%
A leírtak alapján egyáltalán nem valószínű, vashiány/obstruktív tüdőbetegségek szoktak ebben az életkorban így jelentkezni, vagy azok sem, ezek csak puszta feltevések. Azt javaslom, hogy keresd fel a gyermekorvost/háziorvost.
nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%
#5 Én sem vagyok beoltva, de ne ijeszd meg! Oltás előtt is ugyanennyi volt, energiaitaok, doppingszerek hada áll rendelkezésre, ami szétcseszi a vérnyomást. Persze, hogy összeesnek. Nem tagadom, biztosan van 1-2 eset millióból ami az oltás miatt történik, de ez kb bárkire rásüthető aki valamilyen gyógyszert szed/szedett.
nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
12%
Nem megijeszteni akarom, hanem esetleg megmenteni az életét. Nemhogy szépeket írok, miközben tudom a valóságot es egyik nap tornaórán meghal! Sajnalom ez sok oltottnak kellemetlen es ijeszto infó, mehet a lepontozas, ha ettől nektek jobb!
nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!