Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tüdőrák lehet?

Ez tüdőrák lehet?

Figyelt kérdés
Szoval, az a helyzet, hogy egy par napja egy kicsit el kezdett fajni a mellkasom (nem is igazan fajni, inkabb csak egy kis kellemetlen erzes), ezt viszont betulajdonitottam izomlaznak. Viszont mostanaban arra lettem figyelmes, hogy reggeli busz utan futas utan legszomjam van egy ilyen 1-2-3 percig, es hogy amugy se birom olyan jol a futast, mint regen amikor rendszeresen sportoltam, illetve néha köhögnöm is kell, de ez a kohoges nem ramtor, hanem onkenyesen kohogok mivel ugy erzem neha h fel tudnek vmit kohogni. 16 eves vagyok, 1 honap mulva toltom a 17et, cigizni csak bulikon szoktam egy par szalat.

2023. nov. 10. 22:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
26%
#30 Rendben te nagyon intellektuális barátom ,várom a linket, akár itt akár privátban ezekről a kutatásokról amelyek bizonyították, hogy sok halál a covid-19 elleni oltással hozható össze. Ezek után félve kérdezem meg, mi a szakmád? :D Az szűkelmére vall, hogy valaki nem hisz el bármit, amit egy random Jánosné kiír a facebookra, hogy veszélyes? Itt okoskodsz, hogy merre hány méter, de egyetlen valós adattal nem tudtad alátámasztani az állításaidat. Ja, és értek angol nyelven, ez csak megint egy kifogás részedről, hogy ne kelljen bizonyítani semmit, ez megint egy bukta részedről. :D Mutass nekem egy ezzel kapcsolódó HITELES angol nyelvű forrást, a titkokszigete.com- hoz hasonló weboldalakat nem fogadom el.
2023. nov. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Linkeljen anyad fogok itt a tömpe fejednek linkeket keresni éjjel. Te vagy a hasznos idióta, a gyógyszergyár ebből él, ingyen reklamozod a szart, röhej
2023. nov. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt remelem hogy te es a fajtád beveszi az összes oltast az 50 iket is hogy tűnjetek el mint a dinozauruszok!
2023. nov. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
30%
#32 Megint csak a szmélyeskedés, valós bizonyítékok nélkül konteóskám, nem is vártam mást. :DD Én már csak nevetek, de ez bizonyítékok nélkül megint egy nagy bukta részedről, péknek készülsz? Jó ez, hogy éjszaka is meló van, legalább többen röhögünk rajtad.
2023. nov. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
En neked adom a dózisom, neked ajandekozom, kihagytam az összest, nem tudom eddig hányat kaptak a juhak, de nagylelkűen lemondok erről a csodaszerről. Ajándék ! Mindet vedd be, annyi tű álljon ki belőled mint a sündisznóból, hogy légy biztonságban !
2023. nov. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
30%
#35 Egyre idegesebb vagy, ez már a pszichózis része a paranoid skizofréniádnak? :D Jól elbeszéltünk egymás mellett, de még mindig nem vagyok beoltva. De köszönöm, hogy feldobod az éjjelem. XD.
2023. nov. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Esku jol szorakozok ezenxdd. Amugy azert annyira nem veszes a helyzet mint ahogy azt az ur gondolja, sehol se mondtam h nyilalna a mellkasom, es a levego utan is csak sprint utan kell kapkodnom, szerencsere nem olyan sokaig, csak azert fura, mert regen jobban birtam mint most. Es amugy fiu vagyok nem lany :)
2023. nov. 11. 03:06
 38/40 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!


Szerintem ne törődj a kommentekkel, ha úgy érzed, menj el orvoshoz, valószínűleg amúgy semmi komoly. Tüdőrák konkrétan kizárt. Lehet csak szimplán edzettlenebb vagy, mint régen, lehet akár gyomorsav probléma is, gyakran áll emögött pl reflux is, ha mondjuk kávézol meg sok szénsavas szart iszol.

2023. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy is valószínűleg nem minden stimmel az életmódodban, ha 3-kor még ébren voltál :)
2023. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
23%

Örulök hogy jól szórakozol kérdező. En tovabbi jó szórakozást kívánok neked!

Es szívesen, nem kell köszönd!

2023. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!