Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tüdőrák lehet?

Ez tüdőrák lehet?

Figyelt kérdés
Szoval, az a helyzet, hogy egy par napja egy kicsit el kezdett fajni a mellkasom (nem is igazan fajni, inkabb csak egy kis kellemetlen erzes), ezt viszont betulajdonitottam izomlaznak. Viszont mostanaban arra lettem figyelmes, hogy reggeli busz utan futas utan legszomjam van egy ilyen 1-2-3 percig, es hogy amugy se birom olyan jol a futast, mint regen amikor rendszeresen sportoltam, illetve néha köhögnöm is kell, de ez a kohoges nem ramtor, hanem onkenyesen kohogok mivel ugy erzem neha h fel tudnek vmit kohogni. 16 eves vagyok, 1 honap mulva toltom a 17et, cigizni csak bulikon szoktam egy par szalat.

2023. nov. 10. 22:21
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem futas kozben fulladok ki, hanem futas utan van legszomjam
2023. nov. 10. 22:48
 12/40 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos kórházban orvos nem mondhat ilyet mert elveszik a diplomáját, barmi tunetet okoz az oltas, nem szabad az oltasra fogja! De ha van érelzáródása, akkor tudnak segíteni, ha idejében megy!
2023. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
es igen, mostanaban eleg stresszes az eletem
2023. nov. 10. 22:51
 14/40 anonim ***** válasza:
80%
Ha kifulladsz légszomjad van az nem stressztől van. Stresszre jelentkező légszomj nem mozgásra aktiválódik. Es furcsa ez a köhögés is. Enyhe mellkasi nyomás . Muszáj kizárni a szívizomgyulladást! Kérj kivizsgálást minél hamarabb!!!
2023. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
#10 Miért 1500 tól 2020-ig nem volt semmi ilyesmi eset, hogy összeesett valaki, és meghalt? Nagyon sok energiaitalt isznak a fiatalok, mintha víz lenne. Nem beszélve az alkoholfogyasztás, illetve kábítószerhasználatról.
2023. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
14%
De volt ilyen. De most az oltas óta hullnak mint a legyek, vérrög, trombózis, hirtelen szív megállás, szívizimgyulladas, strokeban. Es megnőtt nagyon a rákos esetek száma is. Lévén hogy az immunrendszert is buherálja rendesen.
2023. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
21%
Rengeteg sportoló hull el, futás közben, meccsek alatt
2023. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
88%
#16 És erről hol van bármilyen írt bizonyíték? "A bízz bennem tesó"-n kívül? Valóban voltak halálesetek oltástól, de zöme az 1-5 napon belül mutatkozott sajnos. Sokan azt is az oltásnak tudják be, hogy most tömegesen betegek egyszerre, ez így van minden télen. 2020 őszén volt egy hatalmas "járványroham" ahol mindenki köhögésre, orrfolyásra panaszkodott. Nem volt még covid-19 vakcina. Nem támadásból írom ezt neked, csak szeretném tényleg megtudni mi az intuíció, honnan az adatok a halálesetekkel kapcsolatban?
2023. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
14%

18 as, ha te erről a googlen szeretnél infót találni, akkor nem fogsz, mert minden ilyen infó cenzúrázva van. Csak az marad meg, amiben azt írja h az oltas mindenre megoldas. Facebookról mindenhonnan törlik az infót. Orvosok se beszelhetnek errol mert munkanélkuli marad. Amúgy minden télen van járványroham, csak panikkeltes miatt es media felfújása es hazudozása miatt tenyleg hules cunaminak tünt

Minden evben volt szárazköhögésem, lázam egyszóval influenzam.

Nem mindenki hal meg egyböl oltas után. Pár évbe is beletelhet. Nézd, sajnálom, hogy megkavartam számodra az állóvizet, vedd úgy, hogy hulye vagyok es kesz

2023. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
83%
#19 Nyugi, úgy vesszük.
2023. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!