Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tüdőrák lehet?

Ez tüdőrák lehet?

Figyelt kérdés
Szoval, az a helyzet, hogy egy par napja egy kicsit el kezdett fajni a mellkasom (nem is igazan fajni, inkabb csak egy kis kellemetlen erzes), ezt viszont betulajdonitottam izomlaznak. Viszont mostanaban arra lettem figyelmes, hogy reggeli busz utan futas utan legszomjam van egy ilyen 1-2-3 percig, es hogy amugy se birom olyan jol a futast, mint regen amikor rendszeresen sportoltam, illetve néha köhögnöm is kell, de ez a kohoges nem ramtor, hanem onkenyesen kohogok mivel ugy erzem neha h fel tudnek vmit kohogni. 16 eves vagyok, 1 honap mulva toltom a 17et, cigizni csak bulikon szoktam egy par szalat.

2023. nov. 10. 22:21
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
21%
Nézd 19 es, ha hulyet akarsz latni, nezz a tükörbe ! Volt szerencsém beszelni vezető kutatókkal es orvosokkal, akik nem korruptak! Te vagy az aki a 20 ik oltast is beveszi
2023. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Kicsit el lett teritve a tema
2023. nov. 10. 23:40
 23/40 anonim ***** válasza:
30%
#19 Nem kavartál semmit meg, hanem egyelőre bizonyítékok híján szeretnél nekem felállítani egy olyan tézist, ami nem létezik pontosan a "hihetetlen magazin"on túl. Igen a nagy járványt valóban felkapta, és óriásra fújta a média, mint mindent. A covid-19 oltásokkal kapcsolatos halálhírek nagyrésze a facebookon látható, és olyan oldalra vezet a link, amit ha megnyitsz, benyel egy vírust a géped, azért ez is érdekes nem? 2021-es cikk alapján évente Magyarországon 70 ember hal meg hirtelen szívmegállás miatt évente, hazánkon kívül pedig 25 ezer, a cikk 2021 júliusában írodott, akkor a lakosság fele volt még csak beoltva kb, és nem hallhat meg azonnal 25 ezer ember, mivel ez az elmúlt 20 évre vonatkozó adatok alapján felállított lista. "Nem mindenki hal meg egyböl oltas után. Pár évbe is beletelhet" de az ilyenekről honnan értesültök? A H1N1 oltás után is ezek a hírek pörögtek ezerrel, eltelt 14 év, nem haltak meg tömegesen. Vagy majd most fognak attól is? Bocsánat, hogy ennyi kérdést szegezek neked, de szeretnék megvilágosulni, mert biztos hülye vagyok, van valami amit én nem tudok, és ti igen. A nyáron 1 hetet töltöttem pszichiátrián, nem publikus okok miatt, és sok pácienstől ott is ez ment folyton, egy élmény volt hallgatni.. Szerinted mi az oka, hogy a legtöbb aki ezt terjeszti az megborult elme? És ezt ne vedd mgadra, természetesen nem mindenki az, én kórházi tapasztalatok alapján beszéltem.
2023. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
#22, #23-as válaszoló vagyok, igen sajnos el lett érítve, de bocsásd meg ezt nekem, szeretném tényleg megtudni, hogy milyen alapokon fekszenek ezen vágyvezérelt vélemények.
2023. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem vitázom veled . Ok, fordítsuk meg, es milyen bizonyítékod van arra, hogy az oltas veszélytelen ? Mikor meg a gyártó is kísérleti oltasnak nevezte, amit nem volt idő tesztelni embereken, plusz hogy titkosították a mellékhatásokat, nem volt szabad nyilvánosságra hozni, hiaba harcoltak egyes politikusok az európai parlamentben.

Mitől vered te a pofad habosra es véded a hulyeseged mindenképpen ??? Es mindenáron jonak akarod állítani az oltast ? Nem latod magad ?

2023. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
65%
#25 Leírtam a tényeket, illetve sehol nem állítottam azt, hogy az oltás veszélytelen, ellenben te ellenem fordítottad, és tényként állítottad fel, hogy én leírtam ilyet. Semmi nem veszélytelen, minden gyógyszer kísérleti ha így veszed, az összes gyógyszernek van 1000+1 mellékahtása ami nem a placebo kategória. Titkosítva van a coca-cola receptje is, attól is meg lehet halni ha sokat fogyasztasz... Elárulom, azért van az mrns technológia titkosítva, mert sokan kísérleteznének különböző laborokban felállítani ezen anyagokból valami újat, az látod valóban nagyon veszélyes lenne. Nem akarom jónak állítani az oltást, mint látod azzal kezdtem, nem vagyok beoltva. De te továbbra sem szeretnél nekem tényeket mondani, hanem csak hárítasz arra, hogy a "google-n bizony nem találok adatokat." Értem, ez remek, de akkor hol? Ha a google, ami az összes tudást biztosítja, ha megfelelően használod a keresőmotort, és bármi fenn van rajta akkor ez miért nincsen? Ezt is elárulom hamis adatokat törölnek, mivel a Rémhírterjesztés az járványügyi, és-vagy háborús veszélyhelyzet idején bűncselekmény! Ha te tudsz nekem valami használható adatot szolgáltatni arról, hogy sok haláleset a vakcinákhoz köthető, akkor letérdelek előtted, de amíg egy 16 éves nagykamaszt azzal ijesztgetsz, hogy meg fog halni, ne haragudj, nem tudlak komolyan venni, orvosnál jártál ezügyben? Nyugi, nem oltásért, hanem elmeorvosi vizsgálatra gondolok.
2023. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

Ha te ezt az oltast összehasonlítod az aszpirinnel, es annak mellékhatásaival es a többi gyógyszerrel, akkor nincs mit mondjak.

Megértettem, be vagy oltva es te így akarod latni, hogy ez egy bagatell

A 16 eves lánynak pedig megmenthetem esetleg az életét, ezzel az infóval, amit te ijesztgetésnek nevezel! Es fújod mint Jehova tanúja amiket a media beled súlykolt.

2023. nov. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%

Es nem az mrns technológia titkos, hanem a mellékhatások. Amelyet 75 évre titkosítani akartak. Es amelyek csak egy részét árulták el, mint összetevői az oltasnak es mellékhatások teljes tára

Mellékhatások titkosak nem a technológia. Ne hasonlítsd össze a coca cola recepttel. Nincs értelme ezt tovabb folytatni.

2023. nov. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
26%
#28 Hát te tényleg veszélyesen idióta vagy! Szövegértés nem megy, az egy dolog, leírtam nem vagyok beoltva, és egyáltalán nem az oltást védem, hanem magát a kérdezőt! Jól esik neked gyerekeket ijesztgetned halállal? Hogy a búbánatba kötöttünk ki az aspirinnél ami egy nem vényköteles gyógyszer?! Nézd meg bármelyik receptköteles gyógyszer mellékhatásainak listáját, és az 1000-ból 1 résznél sok helyen ott van a halál, elárulom. Mely mellékhatásai vannak titkosítva a vakcinának? Le vannak írva angol nyelvű oldalakon is, de nem linkelem mert biztos az is "propaganda baromság." És de, abszolút ijesztgetés az, hogy halált kiáltasz egy mellkasi fájdalom okán! A te fejedben létezik az, 2,5 év után is, hogy az "ótástúú van", és nem vagy képes meghallgatni más véleményt, és elfogadni, hogy esetleg más jobban látja. Ez a tipikus esete annak amikor mindenki hülye körülötted, csak te vagy helikopter. Kezeltesd magad ha szerinted az adekvát válasz, hogy bármilyen betegségről a vakcinára asszociálsz! Az is a te fejedben él, hogy ezzel megmented, mit mentesz meg rajta? Orvosi problémája van, kezelni kell, ennyi. Remélem nem hitt el semmit ezekből a konteós ostobaságokból, senki nem fog hinni neked akinek épp az elméje, maíg ezt nem tudod a hipotézisedet valós adatokkal alátámasztani, mivel ezeket a hülyeségeket egymástól veszitek át, egy leírja, törlik az ökörségét a netről, de a másik meg másolja, és így tovább! :D
2023. nov. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy nem azt mondtam hogy meghal, hanem megmondtam mit tegyen, hogy ne haljon meg! El kell menni orvoshoz. Nem lehet túl jól ha tüdőrákra gyanakodik, es légszomja van, nem tud futni mint régen 17 evesen es mellkasa is nyillal. Ez felelősségteljes hozza allas ami neked van, hogy bagatellizalod. Jó hogy neked valós adataid vannak es azok azt mondjak hogy hátradőlhetsz. En szakmámból eredendően beszeltem kutatókkal es orvosokkal. Sajnalom hogy te semmilyen valós adatot sehol nem találsz, nem csodálkozom. Elég sok adat van, hivatalos források is, peldaul politikusok akik ez ügyben kutattak es felszólaltak, lehet nem Magyarországon. De az ilyen szűkelmék mint te nem tudnak megtalálni semmit , mert angolul sem tudsz. Annyit tudsz amiről felvilágosítanak a gyakorin
2023. nov. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!