Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrmandula műtét, altatás...

Orrmandula műtét, altatás betegen? Köhögéssel?

Figyelt kérdés
Mellkas röntgen, vérvétel negatív. Antibiotikumra nem javul, ma vette be az utolsó adagot gyermekem. Orra nem folyik, torka nem piros, de csúnyán köhög. Orvos csak annyit mondott, hogy kicsi orrfolyás még rendben van. Tényleg nem folyik, de ez a köhögés nekem durvább, mint egy kis orrfolyás. Volt már valaki így?

nov. 13. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért altatásban?
nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betegen, megfazva nem szokas muteni. Nincs lehetoseged jelenet nelkul kibujni a mostani idopont alol?
nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. De ez egy orrmandula kivét. Ha nincs láz, megcsinálják, csak nem értem az altatást.
nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5 éves a gyerek. Hogyan máshogy, ha nem altatásban? Manapság nem divat a régi leszíjazós éber műtét.
nov. 13. 18:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Hátha másnak is hasznos, így leírom. Aneszteziológiai vizsgálat napján minimális köhögés maradt. Spontán napi-2-3, de az hurutos. A gyereknek köhögni kellett az orvos kérésére, így egyből hallotta, hogy nem gyógyult meg 100%. Pedig én is azt olvastam, hogy ne legyen kezdődő betegség, orrfolyás, láz, és a házi orvos is zöld utat adott.
nov. 25. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!