Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a hasam?

Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hetente egyszer iszonyatosan fáj a hasam (2 hónapja kezdődött). Tegnap is egész nap fájt, mára meg nem érzek semmit. Voltam orvosnál, megvizsgált, volt röntgen, vérvétel stb. makk egészséges vagyok. Akkor mégis miért fáj? Valami vírusos cucc? Történt már valakivel hasonló?

21/F



nov. 13. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha meg lettél vizsgálva és nincs semmi, akkor én még a stresszre gondolok. Nekem már fájt többször is az epém, majd megvizsgálták, és nincs szinte semmi baj vele. Azt mondták, hogy pszichoszomatikus eredetű volt.
nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem tudja, szerinted mi honnan tudjuk?

Kezdj el gondolkodni, három hetente mi lehet az ok, ami kiváltja, esetleg tovább menni egyéb vizsgálatokat elvégeztezni.

nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod. És egy idő után elmúlt, vagy még most is fáj?
nov. 13. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

3


Már elmúlt. Sokat jelentett, hogy "felfogtam" hogy ez stressz.

Többé már nem parázok rá. De ez csak az én történetem. Hasi ultrahangot csináltak?

nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Igen, csináltak. Akkor lehet nekem is a stressz okozza, mert elég sokszor idegeskedek bizonyos dolgok miatt.
nov. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!