Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó fáradtság fiatalon?...

Állandó fáradtság fiatalon? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába alszom eleget még így is úgy érzem, hogy ki vagyok merülve. Lassan működik az agyam, lépcsőzés után légszomjam van. Emiatt a motivációm is 0. Sajnos rászoktam az energiaitalra de csak napi 1-et iszom. Az egyetlen dolog ami segít.

Ha dolgozom akkor 12 órában, nagyon nehezen bírom bár van amikor jobb.

Viszont sokszor kedvem sincs enni munka közben csak veszek valami péksütit szendvicset. Kezdek kétségbe esni, hogy így kell leélnem az életemet. 24 éves vagyok. Valaki tud tanácsot?



nov. 14. 19:00
 1/6 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Kérdés hogy alternatív gyógymódokra mennyire vagy nyitott, onnan tudnál kapni tartós segítséget.
nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá időd, elmehetnél a háziorvosodhoz vérvételre.


De akár a megfelelőbb táplálkozás is segíthetne, olyan, ami energiadúsabb.


Nincs esetleg lehetőséged másik munkát találnod? Ami kevesebb óraszámban végezhető, és nem a nem szívesen végzett munkádból állna szinte az egész napod? Nem vagyok szakember, nem akarok ostobaságot mondani, de amit leírsz, kiégéshez, depresszióhoz vezethet.

nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vérvétel kellene, nagyon vashiány gyanúsak a tüneteid.
nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha dolgozom akkor 12 órában, nagyon nehezen bírom "

Ki ne lenne fáradt 12 óra munkától??

nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez a mellékvese kifáradásának tipikus tünete. Hallatlanul boldog vagyok, hogy amit 8 éve pofázok, végre a neten is megtalálható már. Keress rá, de ne dőlj be a sok csodaszernek. Étrend- és életmódváltásra lesz szükséged.
nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi van most veled?
dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!