Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid utáni elhúzódó köhögés?

Covid utáni elhúzódó köhögés?

Figyelt kérdés
Pár hete estem át covidon, de a fojtó köhögés még mindig megvan. Van, hogy órákig nem kell köhögnöm, aztán kimegyek a hidegre és nem bírom abbahagyni. Zuhany alatt detto. Máskor is így volt sajnos. Esetleg valaki tudna köhögés csillapítót ami használ?

nov. 15. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nyers reszelt fokhagyma levesbe ételekbe ,termelői akácméz kanalazása , facsart citromlé .
nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Shiitake gomba por elmulasztotta
nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
94%

Igazából nem tudom, mit kaptam el tavasszal, de a tünet ismerős.

Nekem legjobb a mentol-eukaliptusz cukor.

Utóbbit egyébként Covid idején tesztelték és bizonyos szintű antivirális hatását ki is mutatták.

nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
91%
Hogy pontosítsam, ezen illóolajok belégzése fertőtlenítő, gyógyhatású elvileg.
nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csak antibiotikummal múlt el. Én is hetekig köhögtem.
nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
5# Az szétszedi a belflórát szerveket károsít , többet art alattomba mint használ . A gyógyszermánia mindenhol elhatalmasodott ....
nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
#6 nem. Akkor árt, ha halomba szedném. Attól semmi bajom nem lesz, ha néha szedek orvosi utasításra. Mellesleg a hetek óta tartó, erős köhögésemet kiváltó fertőzés sem volt kevésbé káros.
nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
52%
Ha visszaforgathatnám az idő kerekét, antibiotikumot soha nem vennék be. Ami eseteim voltak, arra tök felesleges volt, de nagyon kártékony.
nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os, 8-as: Csak a túl gyakori vagy felesleges antibiotikum káros. Nem kevés esetben az a veszélyes, ha nem veszi be valaki.

Mielőtt felfedezték volna őket, sokan haltak meg ma már gyógyítható fertőzésekben. Nem kell mellőzni őket, hanem ésszel kell alkalmazni.

dec. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!