Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a gyomorszáj környék...

Mitől fáj a gyomorszáj környéke minden nap ugyan abban az időpontban?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok és már egy jó 2 hete szenvedek ettől. Minden este 17oratol egeszen 19ora magassagig fáj a gyomorszájam. Ilyen tompa fájdalom érzésem van.


Fogyás nincs, vérzés nincs, széklet normális, egyéb fájdalmam nincs.


Napi 3-4 presszó kavet iszok, keveset mozgok, keveset iszok, dohanyzok.



nov. 21. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A kávétól főleg. Savat csinál. Próbálj inni több folyadékot, lúgos vizet, citromos vizet és kamilla teát, ez utóbbi gyulladáscsökkentő és gyomor nyugtató is. Kávét keveset és ne feketét, hígítsd tejjel. Ha ezektől pár nap múlva sincs javulás akkor orvos.

Mondanám azt is, hogy vegyél be pl Quamatel tablettát, de senki javaslatára ne szedj gyógyszert csak ha az orvos mondja.

nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichoszomatikus.
nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet gyomorsav vagy csak szimpla stressz is.

Változtasd meg az étkezéseid és a kávém idopontjat es nezd meg hogy igy is ugyanabban az idopontban faj s.

nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyen hogy rák meg hasonló marhaságok kizárva?


Szimplan akkor a kave a ludas mivel gyomorsavat csinal. Ja meg persze sok csiposet eszek

nov. 21. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nekem a napi 3: kávé ezt okozta. Ittam reggel hatkor délelőtt 10 körül meg kettőkor a munkahelyen. Amikor hazamentem nekem is olyan 17 órától jelentkeztek a tünetek. Na most a stressz is simán rátehet, nekem a munkahelyem stresszes a sok kávét a kifáradás miatt ittam.

Amikor változtattam ezen, napi 1-2 gyengébb kávé plusz én lúgos ásványvizet iszom azóta így nálam minden rendbe jött. Plusz a stresszt is kezelem.

Szerintem rák nem valószínű. Először próbálj változtatni, meglátod, hogy javul e nálad a helyzet.

nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5#.


Tudok ezzel azonosulni. Katona vagyok, plusz van egy 3 honapos kisfiam, csaladi hazban lakunk, az is okoz nemi stresszt.


En delelott 10kor iszok, delben, delutan 2 fele, es este fel 5kor.

nov. 21. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyomorsav probléma a legvalószínűbb.
nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!