Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegen milyen fajta teából...

Betegen milyen fajta teából lehet sokat inni?

Figyelt kérdés
Akár 1 litert is,hogyha a víz ilyenkor annyira nem esik jól.

nov. 26. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit te szeretsz.


Nálam ilyenkor a mézes-citromos bármi játszik - a mézen a hangsúly.

nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A feketével vigyázz mert van benne koffein is. Ha olyat iszol inkább kevesebbet tegyél sok vízhez hogy éjszaka ne zavarjon be az alvásnak.
nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem.És ha ásványvizet iszunk annak nem muszáj melegnek lenni? Ilyenkor mindegy? Nyilván nem hideg,hanem normál hőmérsékletű.
nov. 26. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami meleg az jobb a gyomornak (nem okoz sok savat stb) de kb ennyi a különbség. Ha eszel rendesen kaját akkor jó az ásványvíz is.
nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben,ezt nem tudtam.
nov. 26. 12:34
 6/10 A kérdező kommentje:
És forralt vizet,azt felesleges? Egyébként zöld teát,ittam de csak egy pohárral.
nov. 26. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Igyál nyugodtan teát. A meleg víz is jó, csak nincs olyan jó íze - és ilyenkor sok folyadék kellhet. A teát úgy csinálnám hogy 1 literbe raknék 1 filtert. De a zöld teában amúgy is viszonylag kevés a koffein.

Vagy ha koffein érzékeny vagy igyál gyümölcsös teát. De lehet még citromfüvest is vagy hasonlót amitől tudsz pihenni.

Összességében nem kell megijedni a tea koffein tartalmától mert ilyen 6-8 filtert kéne meginnod hogy egy erősebb kávéval felérjen. Szerintem a tea a legjobb választás ;)

nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben.Ez a zöld tea szálas,ennél meg nincs megadva mennyit lehet egy nap,csak annyi,hogy 1 teáskanállal kell bele.
nov. 26. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Az a lenyeg hogy folyadek legyen
nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
No, azért ez így, ebben a formában nem állja meg a helyét, kedves utolsó. Az üdítők, cukrozott lónyálak pl többet ártanak, mint használnak.
nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!