Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bemennétek a munkahelyre...

Bemennétek a munkahelyre dolgozni, ha jó lenne a közérzetetek, de jó eséllyel egy nagyon fertőző betegség lappangana bennetek?

Figyelt kérdés

Gyerek elkapta a kéz, láb, száj vírust. Anyja van itthon vele. Ez magas lázzal jár, testen kiütésekkel, nyelési nehézség, elvileg a torok is gennyes lesz.

Nekem eddig annyi a tünetem hogy fáj a torkom és láttam a nyelvemen egy-két pöttyöt de eddig semmi komoly.

De ki tudja mennyi ideig fog tartani ha valóban elkaptam, ezért amíg jól vagyok jó lenne bejárni dolgozni.

Igazából szerintem a háziorvosom be is zavarna ezzel munkába, de a gyerek orvos azt mondta vetessem fel magamat táppénzre. Mielőtt valaki azt írná anyuka menjen dolgozni, engem meg vegyen fel helyette a gyerekorvos az nem játszik, mivel anyuka gyeden van. Így engem nem vehet fel a gyerekorvos



nov. 28. 21:57
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem
nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Maradj otthon. Gondolj a forditottjara. Igy is ugyis kiderul hogy toled indult. Mit gondolnal arrol az emberrol aki igy bemegy dolgozni es megfertoz teged amit akar felesegednek vagy gyerekednek tovabbadhatsz. Nagyon ki lennel akadva
nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekorvos azt javasolta vetesd fel magad táppénzre. Ő a gyerekbetegségek szakértője, ő tudja mennyire veszélyes, pláne hogy tüneteid is vannak. Más se hiányzik, mint hogy legyengült immunrendszerrel még valamit hazavigyél annak a szegény gyereknek meg az anyjának.

Ha meg az én munkatársam lennél és összefertőznél ilyesmivel, amit hazahozhatok az én gyerekemnek, hát másnap már lámpavason lógatna téged a főnökünk…

nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tüneteid vannak, fertőző vagy, a gyermekorvos egyértleműen megmondta, hogy vetesd fel magad táppénzre, mivel fertőző vagy (és ha nem hülye a háziorvosod, ő sem "zavarna" be dolgozni, mivel egy fertőző betegségről van szó, melyeknek a tüneteit mutatod, tehát fertőző vagy). Mi a kérdés?
nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!