Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő szükséges, hogy...

Mennyi idő szükséges, hogy láthatók legyenek az első eredmények a koleszterinszinten a zsírszegény táplálkozás bevezetése után?

Figyelt kérdés

nov. 30. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A kettönek nincs igazán köze egymáshoz
nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Azt mondják, csökkenteni kell az állati eredetű zsírok bevitelét, sok főzeléket, több gyümölcsöt, halat, zsírszegény tejtermékeket kell fogyasztani... Mondjuk én húst nem fogyasztok évek óta csak halat, viszont elég sok sajtot és tojást, valamint tésztafélét ( nem édeset) és magas a koleszterinszintem. Most csökkentettem a tésztafélék, a tojás és zsíros tejtermékek bevitelét viszont növeltem a zöldségeket kb. egy hónapja. Ennek meg kellene, hogy látszon az eredménye, vagy nem?
nov. 30. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Örökletes háttere is van a dolognak. Lehet, hogy "metabolikus szindromáról" van szó és akkor az esetleges 2-es típusú cukorbetegség is szóba jöhet. Koleszterin csökkentő gyógyszer hatása is csak hosszabb távon kimutatható.
nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ
nov. 30. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:
dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!