Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan, hogy ha elkapsz...

Létezik olyan, hogy ha elkapsz egy vírust enyhén jön ki rajtad, viszont érezni, hogy bujkál valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt most nem Covidra gondolok feltétlen, hanem bármilyen vírusra pl hasmenéses vírusok is. Az egyik gyerkőcön átment a napokban, szegény eléggé elszenvedte, viszont nem vagyok benne biztos, hogy elkaptam-e tőle. Mert ugyan érzem, hogy nem az igazi a hasam, tegnap pl teljesen normális székelés után lett csak egy kis hasmenésem, és ez 2 napja így megy, mintha küszködne a szervezetem.

Szóval van olyan, hogy elkapod, de nem annyira vészesen?



dec. 9. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik, arra való az immunrendszered, hogy legyőzze. Ehhez az kell, hogy ne terheld le a szervezetedet, ha bujkál, pihenj.
dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán.Nekem is hasonló van most.
dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fu hát mi nem tudjuk mi a franc volt ez, mert mindenkin máshogy jött ki.

Nagyon nagyon remélem túl vagyunk rajta, gyerek 2 napja nem tünetel már, páromnak is csak napi 1x volt kis hasmenése 1-2 napon át, meg köhögött, nekem gyengeség volt, meg a hasam furcsáskodott, plusz a torkom fájt.

Fogalmam sincs, influenza talán..?

Tesztünk az negatív volt.

dec. 10. 19:09
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Persze,hogy létezik. Olyankor van ez, amikor adott kórokozóval találkoztál már korábban, tehát az immunrendszerednek ismerős,azonnal hadba tudja állítani az ellenanyagot. Nekem évtizedek óta csak olyan nátháim vannak, ami másnap de. 10 órára elmúlik.
dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Tavaly ugyanekkor átsöpört rajtunk otthon szüleimmel egy hasmenős járvány. Azt eléggé megéreztem, de akkor lehet kitart ilyenkor hosszabban egy immunitás. Persze lehet nem az volt, hanem tényleg valami influenza szerűség.

dec. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!