Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős hajhullás, mint a rák...

Erős hajhullás, mint a rák egyik (első) jele? Utána hamarosan kiderült, vagy épp kiderült a betegség, erre gondolok. Van ilyen?

Figyelt kérdés
dec. 9. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullás a kemoterápia mellékhatása, nem a ráké. Aki rákos, annak nem hullik automatikusan a haja.
dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullásnak ezer és egy oka lehet, többek között a stressz, amit azzal okozol magadnak, hogy ezen gondolkodsz. Ha nem érzed jól magad, ha felmerül benned a gyanú, hogy beteg vagy, menj el orvoshoz, ne kezd el magad diagnosztizálni. A haj hullhat hormonális problémáktól, vagy egyszerűen attól, hogy megfázott a fejbőröd. Bőrgyógyász vagy háziorvos tud esetleg segíteni még ebben.
dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullas sokkal inkabb vitaminhiany, vagy a hormonhaztartas felborulasara utal. Kerj vervetelre időpontot, nem kell a legrosszabbra gondolni rogton.
dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Rák első jele a mértéktelen cukor vagy édesség fogyasztás ugyanis a rákos sejtek szinte zabálják a cukrot a szervezetben .
dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es, rákos vagyok, ne hordj össze hülyeséget légyszíves. Semmi köze a hajhullásnak hozzá.
dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a 4 es valaszironak igaza van….
dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Van egy rajta ct scan amit cukoroldattal csinaljak…
dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt küzdök, én most fogorvoshoz tervezek elmenni, mert van egy fogam ami néha fáj, és az előző fogorvosom nem jött rá hogy miért, de gondolom nem normális dolog hogy fáj.. más bajom nincs elvileg, voltam már mindenhol. Nőgyógyászati gondom volt még, de az már rendbe jött.
dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok dolog okozhat hajhullást! Nagyon gyakori a hajhullás, szóval ez nem egy ritkaság, ami nagy eséllyel azt jelentené, hogy rák áll a hátterében. Szerintem amúgy butaság ilyen esetekben rögtön arra gondolni. Én először háziorvoshoz mennék, és meglátnám ő mit mond/ajánl.
dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Pedig a rákos sejtek zabálják a cukrot ! Nekem ne átmentem rajta .
dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!