Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 2 napja alig tudok aludni...

Már 2 napja alig tudok aludni az egész napon át tartó köhögés miatt. Milyen módszerek vannak hogy ez csillapodjon? Háziorvoshoz menjek vagy hova érdemes menni ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán megfáztam és ennek ez lett a következménye. Már a fejem meg a fülem is sajog ettől. Hangom teljesen elment, torkom teljesen megadta magát. Éjszaka nyálkás hányás, előtte száraz köhögéssel. Orrom is folyik egész nap. Refluxom is van már évek óta de az nem okozott gondot még. Szedem a savlekötőket.
dec. 10. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy új tipus megbetegedés nem hat rá a hagyományos köhögéscsillapitó, sűrűn igyál egy korty vizet, gargalizáj 20 % os alkohollal.
dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt. A víz sem használ nagyon. Kapar a torkom folyamat, ha hirtelen jön a köhögési roham olyankor a fulladás közelébe vagyok. Szopogató tablettát is próbáltam. Nem hat az sem.
dec. 10. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:

2

"Nem iszok alkoholt. "



Ki mondta hogy igyál?

dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem is kell meginni.... Sós vízzel gragalizálj akkor. Köptető is jó lenne.
dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!