Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van értelme bőrgyógyászhoz...

Van értelme bőrgyógyászhoz menni izzadó tenyérrel?

Figyelt kérdés
Öröklött probléma, és egyre jobban zavar. Van hogy már tényleg folyik a tenyeremről a víz, ha nem akkor meg csak simán nyirkos. Tud adni rá valamit bőrgyógyász? Ha igen, mennyibe fog az nekem kerülni?

dec. 13. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Inkább endokrinológushoz. Ez hormonális probléma.
dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem bőrprobléma,
dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosnál menj először és majd ő megmondja, h merre érdemes indulni. Sztem sem a bőrgyógyász a megoldás, főleg, ha öröklött.
dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

A vegetatív idegrendszer zavara okozza.

Több megoldás is van a csökkentésére. Először próbálj használni a tenyeredre ásványi -pl. aluminium- só alapú oldatot, dezodort. Patikában is elkészítik neked, csak mondd el, mi a gondod.

Ha ez nem elég a háziorvostól kérj tanácsot, hogy hová érdemes fordulnod, de lehet, hogy ő is megoldja.

dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
4-esnél a pont, ez nem bőrgyógyázati, hanem vegetatív idegrendszeri probléma
dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ma láttam Börgyógyászos müsort, nem magyar. Ugyanez volt a baja, mondta nem gyógyítható, de a tenyérbe adott injekció sorozat kb 40-50 rögtön segít, és 6-8 hónapig hat.
dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alumínium sót tartalmazó izzadásgátló/dezodor/ segíthet.
dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!