Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 hónapja voltam bőrgyógyászná...

1 hónapja voltam bőrgyógyásznál kaptam krémet de a helyzet csak roszabb lett, mikor, , vizsgáltak`` akkor kötülbelül 1 mp re pillantott rá a doktornő. Hol tudok panaszt tenni? Van értelme?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A betegjogi képviselőnél, ha nagyon akarsz.

De mivel nem írod, mi volt a panasz, mit írt fel rá, mit mondott, így nehéz megítélni mi lesz belőle.

A bőrgyógyászatokon áldatlan állapotok vannak, az biztos.

2015. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a nemi szervemen jelentek meg ilyen szemölcs féleségek. 5db volt. azt mondta a borotvalastol felirt egy Travocort nevu kenocsot aztan ennyi
2015. aug. 30. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Vissza kell menni,ir újabbat,csak hogy ez a kisérletezgetés

neked kemény forintokba kerül .Rutinból írta a kenőcsöt ,ami végül is nem jött be .

2015. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Akkor nem kell borotválgatni,és nem lesz ilyen gondod .
2015. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha megse a borotvalastol van? nehogy mar en legyek a hibas...
2015. aug. 30. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahol én jártam (ugyan másféle panasszal) ott már az első vizsgálatnál további vizsgálatokat kértek, labor, mintavétel és hasonlók. De tényleg az lehet az általánosabb eljárás, hogy felírnak valamit, és ha nem javul, akkor kérnek további vizsgálatokat, és nyilván az sem mindegy mi a panasz.

Erre tényleg nehéz azt mondani, hogy hibázott az orvos. Ha nem bízol benne, akkor keress másikat, de mindenképpen menj el valahova.

2015. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!